• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

AFRİN’DEN DÖNEN POLİS ÖZEL HAREKAT TİMLERİ İÇİN KARŞILAMA TÖRENİ YAPILDI

3 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1262 defa okundu.
AFRİN’DEN DÖNEN POLİS ÖZEL HAREKAT TİMLERİ İÇİN KARŞILAMA TÖRENİ YAPILDI

Zeytin Dalı Harekâtı’na katılmak üzere 22 Şubat 2018 tarihinde Bingöl’den Afrin’e uğurlanan ve görevlerini ifa ederek yurda dönen Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Polis Özel Harekât timleri, kesilen kurbanlar ve dualar eşliğinde karşılandı.

Polis Özel Harekât Merkezi’nde yapılan karşılama törenine Bingöl Valisi Ali Mantı’nın yanı sıra 49. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ersin Altay, İl Emniyet Müdürü Metin Akay ve İl Jandarma Mevlüt Dirim katıldı.

Karşılama töreninde yaptığı konuşmada Vali Mantı şunları söyledi: “22 Şubat tarihinde Afrin’e gönderdiğimiz 22 Özel Harekât Polisimizi bugün sağ salim aramızda görmekten son derece mutluluk duymaktayım. Allah kendilerinden razı olsun. Ülkemizin birliğini, beraberliğini ve bilhassa bütünlüğünü tehlikeye atacak oluşumların bertarafı için gönüllü olarak Afrin’e giden ve oradaki görevlerini son derece üstün bir fedakârlık örneği sergileyerek yerine getiren güvenlik birimlerimizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Allah’a şükürler olsun ki bugün sağ salim aramızdalar; kendilerine hoş geldiniz diyorum. Ülkemizin güvenliği ile ilgili konularda devletimizin vereceği her türlü görevi bundan sonra da en güzel şekilde yerine getireceklerine olan inancım tamdır; çünkü bugün güvenlik güçlerimizin gözlerindeki o kararlılığın ve kahramanlığın bizatihi şahidi olmaktayım. Güvenlik güçlerimize bundan sonra ki yaşamlarında hayırlı, sağlıklı ve huzurlu bir ömür dilerim. Allah milletimizin birliğini ve devletimizin bütünlüğünü korusun.”

Karşılama töreni Afrin’den gelen Polis Özel Harekât timleriyle birlikte yenilen öğle yemeği programının ardından sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN