• Dolar Alış / Satış: 15.921 / 15.949
  • Euro Alış / Satış: 16.743 / 16.773
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:57
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:34
  • Yatsı: 21:18

ADAY ADAYLARI YILDIZ’A BAŞARI DİLEDİLER

17 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2474 defa okundu.
ADAY ADAYLARI YILDIZ’A BAŞARI DİLEDİLER

Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adaylarının belirlenmesinden sonra Solhan’da aday adayı olanlardan bazıları sosyal medya hesaplarında sürecin hayırlı olmasını dileyip Ak Parti adayı olan Abdulhakim Yıldız’a da başarılar dilediler.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri aday belirleme süreci devam ediyor. AK Parti İlçe ve belde adaylarını Bingöl’e yaptığı bir toplantı ile duyurdu. Ak Parti Solhan Adayının mevcut Belediye başkanı Abdulhakim Yıldız olduğunun açıklamasından sonra Solhan’da Ak Parti aday adayı olanlardan bazıları sosyal medya hesaplarında sürecin hayırlı olmasını dileyip Ak Parti adayı olan Abdulhakim Yıldız’a da başarılar dilediler.

İşte aday adayların sosyal medya paylaşımları:

Abdulbaki Değer, “Değerli Dostlarım, Kıymetli Hemşehrilerim, Önümüzdeki yerel seçimlerde Solhan Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinde yaklaşık 3 ayı bulan yoğun bir çalışmanın ve gayretin içinde olduk. Adaylık sürecinin başından bu yana memleketimiz için ‘hayırlı’ olana vurgu yaptık. Birliğin, beraberliğin, nezaketin yanında ihtimam gösterilmesi elzem olan ‘duruşumuza’ halel gelmemesi için herkesin usule, esasa riayet etmesi gerektiğini dile getirdik. Nihayetinde 3 ay önce başlayan ‘Aday Adaylık’ süreci; Partimiz tarafından gerekli değerlendirmeler yapılarak hitama erdirilmiş ve Solhan ilçemiz için aday olarak Abdulhakim Yıldız kardeşimiz belirlenmiştir. Solhan’ımız için hayırlı olmasını diliyor, kendisine yürekten başarılar diliyorum. Adaylık sürecimizde ilgi, destek ve dualarını esirgemeyen tüm eş, dost ve hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu vesile ile yapılacak seçimlerin Solhanımız başta olmak üzere ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Selam ve Muhabbetlerimle…”

Fatih Görünen; “Kıymetli Solhanlı hemşehrilerim, değerli dostlar; Solhan Belediye Başkan aday adaylık sürecinde halkımızın gönlüne girmek, hayır dualarını almak bizim için her şeyden daha önem arz ediyordu. Süreci aday adayı arkadaşlarımla en iyi şekilde nihayetine erdirmek için çok iyi bir gayretin içinde olduk. Hepsine ayrı ayrı teşekkür eder, bundan sonraki süreçte kendilerine muvaffakiyetler dilerim. Partimiz tarafından aday olarak gösterilen AbdulhakimYıldız kardeşimi tebrik eder, başarılar dilerim. Bizleri bu süreçte yalnız bırakmayan, dua ve destekleriyle yanımızda olan; kamu kurumlarımıza, eğitim camiamıza, STK’larımıza, esnaflarımıza, basınımıza, tüm eş dost ve kadirşinas Solhan halkımıza çok çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. Bu vesileyle yapılacak olan seçimlerin Solhan’ımıza ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Selam ve muhabbetlerimle…”

Ömer Faruk Tunç; “Bu yola çıkarken Rabbimden hakkımızda hayırlı olanı istedik. Hakkımızda böylesi hayırlıymış. Solhan Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinde yanımda olan ve desteklerini esirgemeyen güzel, bir atmosfer içinde mücadele eden arkadaşlarıma ve gönüldaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İlçemiz için hayırlısını dileyerek bu yolda aday olan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN