• Dolar Alış / Satış: 12.079 / 12.1
  • Euro Alış / Satış: 13.597 / 13.622
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:06
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:06
  • Yatsı: 18:37

28 AĞUSTOS’A 46 ADET TABLET

26 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1966 defa okundu.
28 AĞUSTOS’A 46 ADET TABLET

Solhan 28 Ağustos Ortaokulu 8’inci Sınıf öğrencilerinin kullanması için Berko İlaç firması tarafından 46 adet tablet hediye edildi. Okula tablet bağışında bulunan Berko İlaç firması yetkilileri, okulu ziyaret edip tabletleri öğrencilere dağıttılar.

 Solhan 28 Ağustos Ortaokulu 8’inci Sınıf öğrencilerinin kullanması için Berko İlaç firması tarafından 46 adet tablet hediye edildi. Geçtiğimiz hafta okula getirilen tabletler öğrencilere dağıtıldı.

Berko İlaç firması yetkililerinin getirdikleri tabletlerin dağıtımında 28 Ağustos İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Mehmet Özer, Berko ilaç firmasın 8 ‘inci sınıf öğrencilerin TEOG sınavına hazırlanmak amacıyla yardımcı olduklarını ve bu yardımlarından dolayı kendilerine teşekkür ettiklerini belirtti.

Özer, “Bundan sonraki süreçte kalan 40 günlük süre içinde öğrencilerimizin daha özverili bir şekilde çalışacaklarına, eskiye nazaren daha başarılı olacaklarına inancımız sonsuzdur. Başara bileceklerine inanıyor, başarılar diliyoruz. Bu konuda Berko ilaç yetkililerine sizin nazarınızda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

ÖĞRENCİLERE KİTAP OKUMALARI ÖNERİLDİ

Berko İlaç Firması Diyarbakır Bölge Sorumlusu İshak Karabıyık, “Ben Berko ilaç Diyarbakır bölge sorumlusuyum. Patronum Yönetim Kurul Başkanımız Sayın Berat bey beni aradı, özellikle Solhan’da böyle bir okulda projenin gerçekleştiği için çok mutluluk duyduğunu belirtip, sizlere çok selamlarını iletti. Çocukların tek tek gözlerinden öpüyorum. Kendisi de zaten Diyarbakıllıdır 1980 yılından beri Türkiye ilaç sanayinde özellikle çocukların büyüme, gelişmesinde ilaçlar üretiyoruz. Özellikle Bingöl Solhan ilçesinde 28 Ağustos ilköğretim okulunda böyle sosyal sorumluluk projesinde Berko ilaç olarak biz de destek verdiğimiz için çok mutluyuz. Bir de öğrencilerimize TEOG sınavında şahsım ve arkadaşlarımın adına başarılar diliyorum. İnşallah hepsi istedikleri yere gelirler. Onlardan tek istediğimiz mutlaka haftada bir kitap okusunlar. Onların da ilaç sanayisinde eczacı olarak, doktor olarak, mühendis olarak görmek istiyoruz. Dağıttığımız tabletleri inşallah derslerinde öğrencilerimize bir fayda sağlar. Bundan sonraki sosyal sorumluluk projelerinde 28 Ağustos İlköğretim Okulumuz aklımızda. Bundan sonra uğrayacağız. Yani böyle projelerde destek vermeye çalışacağız. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Berat Beyin Kızı Fidan Hanımın da selamları vardı, çocuklara başarılar diledi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etti. Müdürlerimize, öğretmen arkadaşlarımıza, hepsine selamlarını ilettiler, başarılar dilediler. Bizi böyle güzel ağırladığınız için çok teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

AKTAŞ, DESTEKLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş, “Bu nazik yardımlarından ve okulu ziyaretinden dolayı Berko ilaç firması ve arkadaşlara teşekkür ediyorum. Taktir ederseniz bilgi çağında yaşıyoruz. Bilgi çağında eğitimde verim almak adına bilgi teknolojilerin okullarda çok ciddi anlamda katkısı vardır. Yeni açılan donatım anlamında okulumuzda ihtiyaçları mili eğitim olarak başlayamadık biraz burukluk vardı. Bu burukluğu şuanda giderdiniz, okulun kurumsallaşmasında çok büyük önemi vardır. Bu nedenle böyle bir yardımın olması hakikaten okulun ihtiyacını gidermek adına sizlerinde büyük katkısı olmuştur. Bu vesileyle eğitim camiası adına, okul adına sizlere teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.” Şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN