• Dolar Alış / Satış: 8.44 / 8.455
  • Euro Alış / Satış: 9.938 / 9.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADILAR

16 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1471 defa okundu.
14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADILAR

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Solhan’da görev yapan sağlık çalışanları için bir program düzenlendi. Solhan Kent Mar Cafe’de düzenlenen programda konuşan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Murat Döger, programa katkı sunanlara teşekkür edip sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını tebrik etti.

Solhan’da görev yapan sağlık çalışanları için Solhan Belediyesi Meclis üyesi Adil Maç, Er-Es Grup yönetim kurulu başkanı Erhan Eser ve Selam Grup yönetim kurulu başkanı Sebahattin İslamoğlu’nun katkıları ile 14 Mart Tıp Bayramı programı düzenlendi.

14 Mart 2018 günü saat: 18.30’da Solhan Kent Mar Cafe’de düzenlenen programda konuşan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Murat Döger, programa katkı sunanlara teşekkür edip sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını tebrik etti.

Program sonrasında Solhan Devlet Hastanesi çalışanları adına yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Bu organizasyonda emeği geçen hastane yönetimine başta Hastane Başhekimi Murat Döger’e, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hamit Çoşkun’a, Müdür Yardımcısı Mehmet Buzgan’a, Kalite Yönetim Direktörü Abdulvahap Coşkun’a, bu anlamlı günde bizlere destek sunan Solhan Belediyesi Adına Adil Maç’a, Er-Es Grup adına Erhan Eser’e Selam Grup adına Sebahattin İslamoğlu’na ve hizmetlerinden dolayı Kent-Mar Cafeye teşekkür ederiz. Sağlıklı toplum olabilme yolunda; gece gündüz, yağmur çamur, bayram tatil demeden büyük bir özveri ile insanların daha sağlıklı yaşaması, vatandaşlarımızın sağlık hizmetinden tam manasıyla yararlanabilmesi adına gayret ve özveriyle çalışan tüm doktorlarımız ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlarız.”

Haber. Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN