• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

YILDIZ VOLEYBOLCULARDAN KIYICI’YA ZİYARETİ

2 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1916 defa okundu.
YILDIZ VOLEYBOLCULARDAN KIYICI’YA ZİYARETİ

Okul sporları voleybol yıldızlar gurup müsabakalarında üç galibiyet alarak Türkiye yarı final müsabakaları oynama hakkı elde eden Solhan YBO voleybol takımı İlçe MEM Müdürü Yanılmaz’ı ve Kaymakam Kıyıcı’yı ziyaret ettiler.

Solhan YBO voleybol takımı Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz ve Solhan Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı’yı ziyaret ettiler.

Malatya ilinde oynanan okul sporları yıldız erkekler voleybol karşılaşmalarında Bingöl’ü temsilen katılan ve rakiplerini mağlup ederek Türkiye yarı final müsabakalarında oynama hakkı kazanan Solhan YBO Sporcu, antrenör ve Okul Müdürü Muhittin Telci, Solhan’a dönerken İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmazı ziyaret ettiler. Bölge birinciliğinden dolayı voleybolcuları kutlayıp, Türkiye Yarı Finallerinde başarı dileyen Yanılmaz, Yarı Finallerde desteklerinin tam olduğunu belirtti.

Ardından aynı ekip İlçe MEM Müdürü Yanılmaz öncülüğünde Kaymakam Kıyıcı’yı ziyaret ettiler.

Kaymakam Kıyıcı, öğrencileri; kazandıkları Yıldız Erkekler Voleybol Bölge Birinciliğinden dolayı kutladı ve Türkiye Yarı Finallerinde başarılar diledi.  Maddi ve manevi her türlü desteklerinin her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN