• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

YILDIZ VOLEYBOLCULARDAN EKİNCİ’YE ZİYARETİ

9 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
423 defa okundu.
YILDIZ VOLEYBOLCULARDAN EKİNCİ’YE ZİYARETİ

Okul sporları voleybol yıldızlar gurup müsabakalarında Türkiye yarı final müsabakaları oynama hakkı elde eden Solhan YBO voleybol takımı İl MEM Müdürü Güney ve Vali Ekinci’yi ziyaret ettiler.

Solhan YBO voleybol takımı Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ve Bingöl Valisi Kadir Ekinci’yi ziyaret ettiler.

Malatya ilinde oynanan okul sporları yıldız erkekler voleybol karşılaşmalarında Bingöl’ü temsilen katılan ve rakiplerini mağlup ederek Türkiye yarı final müsabakalarında oynama hakkı kazanan Solhan YBO Sporcu, antrenör ve Okul Müdürü Muhittin Telci, Solhan’a dönerken İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz ve Solhan Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı’yı ziyaret etmiştiler. İlçede tebrikleri alan sporcular, İl merkezinde de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiler.

Sporcuları kabul eden Vali Ekinci ve İl MEM Müdürü Güney Türkiye finalleri için başarı dilediler.

Voleybolda Bölge Birincisi olan Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri Bingöl Valisi Kadir Ekinci’yi makamında ziyaret etti. Solhan Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı ve Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz ile birlikte Okul Müdürü Muhittin Telci ve Müdür Başyardımcısı Abdullah Abrak ile sporcular valilik makamına ziyarette bulundu.

Ziyaret ile ilgili Valilik twitter hesabından şu ifadeler paylaşıldı: “Valimiz Kadir Ekinci, Malatya‘daki bölge elemelerinde 1. olan ve Türkiye Yarı Finallerine katılma hakkı kazanan ‘Solhan YBO Yıldız Erkekler Voleybol Takımı’nı kabul etti. Sporcuları ve teknik ekibi tebrik eden Vali Ekinci, Türkiye finalleri için de başarılar diledi.”

Sporcular aynı gün İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’i de ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Okul Müdürü Muhittin Telci ve Müdür Başyardımcısı Abdullah Abrak eşlik etti. İl Milli Eğitimi Müdürü Rahmi Güney öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti ve Türkiye Yarı Finallerinde başarılar diledi.

Ziyaret ile ilgili Bingöl Mem twitter hesabından şu ifadeler aktarıldı: “İl Müdürümüz Rahmi Güney, Malatya‘daki bölge elemelerinde 1. olan ve Türkiye Yarı Finallerine katılma hakkı kazanan ‘Solhan YBO Yıldız Erkekler Voleybol Takımı’nı kabul etti. Sporcuları ve teknik ekibi tebrik eden Güney, Türkiye finalleri için de başarılar diledi.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN