• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

YENİDEN REFAH, ZİYARETLERE BAŞLADI

11 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8247 defa okundu.
YENİDEN REFAH, ZİYARETLERE BAŞLADI

Yakın zamanda Solhan’da kurulan ve geçtiğimiz hafta İlçe Kongresi yapılan Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatı yönetimi, Kamu Kurum ziyaretlerine başladı.

23 Kasım 2018 günü Dr. Fatih Erbakan Başkanlığı’nda kurulan ve Solhan’da ise bir ay önce kurulup 4 Nisan 2019 Perşembe günü 1. Olağan kongresi yapılan Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatı; nezaket ziyaretleri ve partiyi tanıtma programlarına başladı.

Kongre günü İl Başkanı İsmail Yeter ile İlçe yönetimi Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’ı ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Solhan İlçe Teşkilatı yöneticileri ise Kurum ziyaretlerine Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş’u ziyaret ederek başladılar. Partinin neden kurulduğu ve parti programı hakkında bilgi veren Yeniden Refah Partisi Solhan Teşkilatı yöneticileri, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Özel İdaresi, İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği, Mal Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü ziyaretlerinde de bulundular.

Akabinde İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatı yönetimi, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü kuruluş yıl dönümünün de hayırlara vesile olmasını dileyip Öğretmen Evi Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve bünyesindeki Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Müdürlüğü ziyaretleri ile programlarını sürdürdüler.

Programlar hakkında bilgi veren Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Başkanı Abdullah Bildik; ‘Solhan’da teşkilat çalışmalarımızı yapıp 1. Kongreyi de geride bıraktıktan sonra partimizi anlatmamız gerekiyor. Bu sebeple ziyaretlere başladık. Ziyaretlerimiz kamu kurumları ile başladı ve devam edecektir. İnşallah âlimlerimiz ve kanaat önderlerimiz ile vatandaşlarımıza yönelik olmak üzere devam edecektir. Türkiye yeni bir seçimden çıktı ancak bizlerin önceliği halkımızla birlik ve beraber olup partimizi anlatıp sorunları dinleyerek önce teşhis koyup sonra tedavi için harekete geçeceğiz inşallah.” şeklinde konuştu.

Haber: Mehmet Selim Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN