• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

YENİ OYUNCULAR TANITILDI

7 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1006 defa okundu.
YENİ OYUNCULAR TANITILDI

TVF 1. Ligde mücadele eden Solhanspor, yeni sezon öncesi yapılan transferler ve yönetim tanışırken, yapılan transferler basına tanıtıldı.

Solhanspor Kulübü yeni sezonda anlaştığı sporcuları tanıtmak için bir program düzenledi.

Programa Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Abdullah Bildik, Solhanspor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, kulüp yöneticileri, sporcular ve basın mensupları katıldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler B grubunda mücadele eden Solhanspor, yöneticileri ve sporcular bir araya gelerek tanışırken, sporcular basın mensuplarına tanıtıldı.

Programda açıklamalarda bulunan Solhanspor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, “Solhanspor’u sevmek çok önemli. Kurulduğu günden bugüne kadar maddi manevi desteğini esirgemeyen herkese gönülden teşekkür ederim. Solhanspor’un başarısı için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Taraftarlarımızla, ilçemizin tüm kurum ve kuruluşları  ile bu başarıları birlikte yaşayacağız. Taraftarlarımızın yeni sezonda da, bizi desteklemesini bekliyoruz. İnşallah hep birlikte daha güzel günler görürüz.” ifadelerine yer verdi.

YILDIZ, YENİ YÖNETİME TEŞEKKÜR ETTİ

“Yine bir sezon öncesi heyecan, yine yeni bir ekip, yine beraberiz.” diyerek konuşmalarına başlayan Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, “Tabi bu dönem süreç biraz daha zor oldu sanırım birazda geç kaldık ama her şeye rağmen bizler inanıyor, güveniyoruz inşallah arkadaşlar bunu en kısa zamanda atlatacaklardır. Sezona hazır bir şekilde Solhan’ı en güzel şekilde temsil etmenin yollarına bakacağız. 6 yıldır gerçekten ciddi bir mücadelenin içerisindeyiz. Tabiri caizse bunu 3 yılında efeler liginin kapısından döndük. Geçen sene bir talihsizlik yaşadık diyelim. Ben her zaman söylüyorum; Solhanspor bir sosyal etkinlikten ziyade Solhan’ın bir kültürü haline geldi. Çünkü 7’den 70’e herkesin kabul ettiği, bağrına bastığı bir ekip oluştu. Bizler de bunları ayakta tutabilmek için, bu faaliyete destek olabilmek için her türlü desteğimizi, gayretimizi ortaya koyuyoruz. Biz küçük bir belediyeyiz bizimle bir yere kadar gidiyor. Bu sene sağ olsun arkadaşlarımız yeni bir ekip oluşturdular, yeni bir heyecan yeni bir ruh. Ellerini taşın altına koydular, ben kendilerine teşekkür ediyorum. Tabi herkesin bir hedefi olacaktır. Hedef olmadan bir şey yapma şansınız olmuyor. Dolayısıyla çok yetenekli kaliteli arkadaşlarımız var. Geçmiş dönemlerden de tanıdığımız misafir ettiğimiz 3 arkadaşımız var. Diğer arkadaşlarımızı da diğer liglerden tanıyoruz. Çoğunun ismini bilmesem de diğer arkadaşları da diğer liglerden tanıyoruz. Birçoğunun ismini bilmezsem de hepsinin çok kaliteli arkadaşlarımız olduğunu biliyorum. İnşallah bunları bütünleştirerek, kaynaştırarak bu ligi inşallah en iyi şekilde tamamlayacağımızı düşünüyoruz.” açıklamalarına yer verdi.

DOĞU, DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Solhan’da voleybolun artık bir kültür haline geldiğini anımsatan AK Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, “Gençlerimiz; spor alanında voleybol ile kalkıp voleybol ile yatıyorlar. Biz içerde oynadığımız maçları da şahsen oynayacağımız o atmosferi, o maç heyecanını yaşıyor bekliyoruz.  Bu gerçekten bu anlamda bizi çok mutlu kılıyor. Bize bu heyecanı yaşattığınız için, kuruluşundan bu güne kadar kulübümüzde emek sarf eden, destek veren herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

ŞAHİN, SOLHANSPOR’U EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEK KADROYU OLUŞTURDUKLARINI BELİRTTİ

Kulüp Antrenörü Mehmet Şahin ise, şu bilgileri paylaştı; “Kulübümüz geçmiş yıllarda farklı birçok deneyim yaşadı. Bu deneyimlerin içinde şuan kurmuş olduğumuz kadronun tahmin ediyorum ki en rahat, Solhanspor’umuzu en iyi şekilde temsil edecek olan kadroyu oluşturduğumuzu düşünüyorum.  Her şeyden önce Allah izin verirse olur bu iş ama biz, elimizden gelen bütün çabayı sarf edeceğiz. Şuan kadroya baktığımızda; deneyim, dinamik, insan karakteri olarak düşündüğümüz arkadaşların hepsi bu işi rahatça koparabilecek durumdalar. Allah’tan bir mani gelmezse yukarıya çıkma hedefini rahatça yakalayabileceğimiz bir takım olduğumuzu düşünüyorum.”

Solhanspor yönetimi ve teknik ekibin hazır bulunduğu toplantıya Solhanspor’un transferleri; “Murat Karakaya, Rıfat Erden Çevikel, Çağlar Aksoylu, Hakan Polat, Burak Hazırol, Göktuğ Şeref, Mustafa Cevat Ünver, Besnik Berkay Tanık, Muhammed Delibaş katılırken, Solhanlı 5 alt yapı sporcusu; Murat Yılmaz, Nur Muhammed İlbaş, Numan Ahmet Çalışkan, Taha İkbal Doğu ve Kadircan İşeri’nin takımda yer alacağı belirtildi.

SOLHANSPOR YENİ SPORCULARINI TANITTI (ABDULHAMİT BİLDİK/BİNGÖL-İHA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN