• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

YAKUPHANOĞLU’NDAN SOLHANIN SESİ’NE ZİYARET

18 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
816 defa okundu.
YAKUPHANOĞLU’NDAN SOLHANIN SESİ’NE ZİYARET

Daha önce farklı illerde görev yapan ve son olarak Bingöl Karlıova’da Tapu Müdürü olarak hizmet veren Bingöllü hemşehrimiz Yakuphanoğlu, Solhan Tapu Müdürü olarak atandığı görevine başladı.

Yozgat Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü’nde göreve başlayan, Bingöl, Elazığ ve Balıkesir illerinde de görev yapan Sedat Yakuphanoğlu, Solhan Tapu Müdürü olarak atandığı görevine bir ay önce başladı. Solhanın Sesi Gazetesini ziyaret eden Yakuphanoğlu, “Halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilinciyle hızlı ve güvenilir çalışma anlayışımızla değerli Solhan ilçe halkımızın hizmetinde olacağım.” dedi.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde sırasıyla Yozgat Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü’nde göreve başlayan Yakuphanoğlu, Elazığ Bölge Müdürlüğü, Bingöl Tapu Müdürlüğü ve Bingöl Kadastro Müdürlüğü’nde memur olarak görev yaptı.

Yakuphanoğlu, Balıkesir Burhaniye Tapu Müdürlüğü’nde Müdür yardımcılığı, Bingöl İli Genç İlçe Tapu Müdürlüğü’nde ve akabinde Bingöl Tapu Müdürlüğü’nde müdür yardımcılığı ve vekâleten Müdürlük görevinden sonra, Karlıova Tapu Müdürlüğü’nde müdür olarak görev yaptı.

Son olarak Solhan Tapu Müdürlüğü’ne Tapu Müdürü olarak atandığı göreve başlayan Yakuphanoğlu,  “Halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilinciyle hızlı ve güvenilir çalışma anlayışımızla değerli Solhan ilçe halkımızın hizmetinde olacağım. Rabbim muvaffak etsin inşallah. Rabbim utandırmasın.” İfadelerini kullandı.

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN