• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI BAŞLADI

16 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1693 defa okundu.
USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Her yıl açtığı eğitici ve öğretici kurslar ile halkımıza hizmet sağlayan Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, bu yıl da açılacak kurslarda görev alacak uzman ve usta öğreticiler için başvuru almaya başladı.

Solhan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından, ücretli uzman ve usta öğretici başvurularının 13-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirileceği bildirildi.

Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında, merkez, merkeze bağlı belde ve köylerde açılacak olan kurslarda ihtiyaç olması halinde ek ders ücreti karşılığında görevlendirilmek üzere, e-yaygın sisteminde bulunan kurs alanları ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde en çok açılan kurslar ve çalışma takvimi doğrultusunda Ücretli; Uzman ve Usta Öğretici başvuru süreci ile ilgili duyuru yapıldı.

Solhan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda; başvuruların şahsen yapılması zorunlu olduğu ve eksik evrakla başvuruların kabul edilmeyeceği belirtildi.

Başvuruların Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün yönetmeliği doğrultusunda değerlendirilerek sıralama yapılacağı belirtilirken görevlendirmenin, ihtiyaç olması halinde branşlar bazında sıralama dikkate alınarak yapılacağı aktarıldı.

BAŞVURUDA BULUNACAKLARDAN İSTENİLEN BELGELER

Belirtilen tarihler arasında istenen belgeler:

1- Öğrenim Belgesi (Aslı ve 1 Adet Fotokopisi Var ise Formasyon Belgesi)

2- Ek branş ile ilgili belge (Aslının Onaylı Fotokopisi) (Tüm Ek Branşlar Ayrı Dosya Halinde Teslim Alınacak ve Değerlendirilecektir.)

3- Oryantasyon Belgesi

4- Nüfus Cüzdanı fotokopisi

5- Adli Sicil Kaydı (Başvuru Tarihi İtibariyle Son 1 Hafta İçerisinde Alınan)

6- İkametgah Belgesi

7- Sağlık Raporu (Aile Hekiminden Alınabilir)

8- Başvuru formu (Müdürlüğümüzden ya da Kurum Resmi İnternet Sitesinden Alınabilir)

9- Geçmiş yıllarda kurslarda usta öğretici olarak çalıştığına dair sigorta dökümü (SGK’dan Kurum Kodları ile Birlikte Alınması)

10- Sözleşme (Kurum Resmi İnternet Sitesinden Alınabilir)

Başvuruların şahsen yapılması zorunludur. Posta, internet, e-mail, fax, vb. yollarla ve eksik evrakla başvurular kabul edilmeyecektir.

Uzman ve usta öğreticilerin görev ve sorumlulukları hakkında bilgi Solhan İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü web adresinde mevcuttur.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN