• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

TUGVA’DAN SOLHANIN SESİ’NE ZİYARET

30 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1057 defa okundu.
TUGVA’DAN SOLHANIN SESİ’NE ZİYARET

Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) Bingöl İl Temsilcisi ve yönetim kurulu üyeleri Solhanın Sesi Gazetesini ziyaret ettiler. Çalışmaları hakkında bilgi veren TUGVA İl Temsilcisi, Solhan’da temsilci atayıp çalışmalarını Solhan’da da yürüteceklerini aktardı.

TUGVA İl Temsilcisi Muhammed Arpacık ve yönetim kurulu üyeleri Solhan’da kurum ve kuruluşları ziyaret ettiler. Solhan Belediye Başkanlığı ve Solhan Kaymakamlığı’nı da ziyaret ettiklerini belirten Arpacık, Solhan’a yapılan nezaket ziyareti kapsamında Solhanın Sesi Gazetesi’ni de ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aktardılar.

Genç nesillere yönelik çalışmalar hakkında bilgi veren ve Solhan’da da temsilci belirleyip çalışmalarını ilçede de yürüteceklerini aktaran Arpacık, Türkiye Gençlik Vakfı Bingöl İl Temsilciliği olarak 30 Aralık 2019 Pazartesi günü saat: 19.00’da Bingöl Kültür Merkezi’nde düzenleyecekleri ve Tarihçi-Yazar Mustafa Armağan’ın konuşmacı olarak katılacağı ‘Abdulhamid’in Kurtlarla Dansı’ konulu konferansa da Solhanlıları davetli olduğunu aktardı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN