• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

TEK KULLANIMLIK SECCADE DAĞITTILAR

21 Eylül 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
531 defa okundu.
TEK KULLANIMLIK SECCADE DAĞITTILAR

Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü personelleri ile gönüllü gençler tarafından İmamı Gazali Camii’nde Cuma namazı öncesi tek kullanımlık seccade dağıtıldı. Pandemi sürecinde farkındalık yaratmak amacıyla yapılan etkinlikte emek veren gençlere teşekkür edildi.

Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü personelleri ile gönüllü gençler tarafından İmamı Gazali Camii’nde Cuma namazı öncesi tek kullanımlık seccade dağıtıldı.

Cep seccade dağıtan gençler, pandemi süreci hayatın her alanında çalışmalara devam ediyorlar.

Solhan Gençlik Merkezi tarafından cami cemaatine tek kullanımlık seccade dağıtıldı.

Yapılan etkinlik hakkında bilgi veren Solhan Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan: “Gençlik ve Spor Bakanlığımız Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından 81 ilimizde eş zamanlı düzenlenen Cuma Namazında kullanılacak olan cep tipi seccade dağıtımını Solhan ilçemizde İmam-ı Gazali camiinde dağıtımını gerçekleştirdik. Pandemi süreci hayatımızın her alanında etkilerini göstermeye devam etmekte olup, bu yerlerden biri de camilerdir. Her alanda duyarlı gençlerimiz tarafından faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi gönüllü gençlerimizce, cuma namazı girişinde cep tipi seccade dağıtımı yapmak suretiyle Pandemiyle mücadele süresince uyulması gereken kurallar konusunda hep birlikte daha dikkatli davranmamız gerektiği hususunda farkındalık oluşturulmuştur. Emeği geçen başta il müdürlüğümüz olmak üzere bu süreçte aktif rol alan mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN