• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SÖZLÜ SINAVA KATILACAK GK ADAYLARI AÇIKLANDI

30 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1187 defa okundu.
SÖZLÜ SINAVA KATILACAK GK ADAYLARI AÇIKLANDI

Solhan Kaymakamlığı tarafından 4 köy için alınacak 6 Güvenlik Korucusu (GK) için spor ve fiziki yeterlilik testi yapılarak 1 Ekim 2019 tarihinde Solhan İlçe Jandarma Komutanlığında yapılacak sözlü sınava katılacak 11 kişinin ismi açıklandı.

Solhan Kaymakamlığı tarafından 4 köye toplam 6 adet Güvenlik Korucusu (GK) alımı başvuruda bulanan 43 kişi arasından 11 kişinin sözlü sınava katılma hakkı kazandığı belirtildi.

Solhan Kaymakamlığı tarafından 6 Güvenlik Korucusu için alımı olacağı duyurusu üzerine Solhanlı 43 kişi başvuruda bulundu. Solhan İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan spor ve fiziki yeterlilik testi sonrasında başarılı olan 11 kişinin sözlü sınava katılmaya hak kazandığı belirtildi.

Solhan kaymakamlığı web sitesinde alınacak 6 Güvenlik Korucusu kadrosu için sözlü mülakata katılmaya hak kazananların isim listesi duyuruldu.

Solhan Kaymakamlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada; “İlçemizde görevlendirilmek üzere 6 Güvenlik Korucusu (GK) kadrosu alımı için 23 Eylül 2019 ile 26 Eylül 2019 tarihleri arasında spor ve fiziki yeterlilik testi yapılmış olup, yapılan spor ve fiziki yeterlilik testi sonucunda sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar aşağıda yer almaktadır.” denildi.

Sözlü sınav tarihini 1 Ekim 2019 saat 08.30 olduğu belirtilen açıklamada; “Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar Solhan İlçe Jandarma Komutanlığında sözlü sınav saatinden en az yarım saat önce hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarih ve saatte sözlü sınava  katılmayan adaylar değerlendirme dışı bırakılacaktır.” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamanın devamında; alınacak 6 Güvenlik Korucusu kadrosu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların isim listesi şu şekilde;

1 – Erhan Altun – Arslanbeyli

2 – Muzaffer Yılmaz – Arslanbeyli

3 – Kenan Karcı – Asmakaya

4 – Fatih Çelik – Kale

5 – Abdulmecit Kömürcü – Arslanbeyli

6 – Ömer Can Çabadak – Arslanbeyli

7 – Osman Gezer – Kale

8 – Mehmet Fesih Ayrı – Arslanbeyli

9 – İzzet Söylemez – Arslanbeyli

10 – Adil Çeliker – Yenibaşak

11 – Servet Uzun – Asmakaya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN