• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHANSPOR’DAN 50 AİLEYE ET YARDIMI

6 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1034 defa okundu.
SOLHANSPOR’DAN 50 AİLEYE ET YARDIMI

Ülke genelinde yapılan yardım kampanyalarına Solhanspor Kulübü yöneticileri de destek verdiler. Kulüp yöneticileri tarafından hazırlanan et, kıyma ve tavuk paketleri, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Solhan Vefa Sosyal Destek grubuna teslim edildi. Kulüp Başkanı İslamoğlu, önümüzdeki günlerde kumanya yardımında da bulunacaklarını söyledi.

Solhanspor Kulübü’nün yöneticileri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere et yardımı yapıldı.

Solhanspor Kulübü yöneticileri tarafından her aileye birer kilodan oluşan et, kıyma ve tavuk paketleri hazırlanıp bu süreçte alış-veriş yapamayan ailelere ulaştırılmak üzere Solhan Vefa Sosyal Destek Grubuna teslim edildi.

Solhanspor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, yapılan yardımlarla ilgili şu bilgileri verdi: “Dünya genelinde bulunduğumuz bu zor süreçte ülkemiz genelinde alış-veriş yapamayacak durumda olan ailelere destek çıkılıyor. Biz de Kulüp yöneticilerimizle başlatılan yardım kampanyalarına destek vererek 50 ailemize et yardımında bulunduk. Her aileye birer kilo olmak üzere toplam 3 kilo olacak şekilde hazırladığımız et, kıyma ve tavuk paketlerini hazırlayıp Sosyal Destek Grubuna teslim ettik.”

İslamoğlu, Önümüzdeki günlerde ihtiyaç sahibi ailelere kumanya yardımında da bulunacaklarını belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN