• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHANSPOR İLK MAĞLUBİYETİNİ ALDI

4 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1297 defa okundu.
SOLHANSPOR İLK MAĞLUBİYETİNİ ALDI

Voleybol temsilcimiz Solhanspor, mücadele ettiği Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler B Grupta oynadığı 4’üncü hafta müsabakasında konuk ettiği Cizre Belediyesi Voleybol takımına 3-2 mağlup olarak ilk yenilgisini aldı.

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor, ligin dördüncü hafta karşılaşmasında Cizre Belediyesi Voleybol takımını konuk etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler B grupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, 2019-2020 sezonu ilk karşılaşmasında Gümüşhane ekibi TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlikspor takımını mağlup ederek lige galibiyet ile başlamıştı. Temsilcimiz, ligin ikinci haftasında 5 yıldır aynı ligde mücadele ettiği Hatay temsilcisi Hatay Büyükşehir Belediyesi Voleybol takımını, üçüncü haftasında ise Mardin temsilcisi Cevhertepe Voleybol takımlarını mağlup ederken ligin dördüncü hafta karşılaşmasında Şırnak temsilcisi Cizre Belediyesi Voleybol takımını konuk etti.

2019-2020 Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler B grubu 4’üncü hafta müsabakaları 2 Kasım 2019 Cumartesi günü oynandı. Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor, ligin dördüncü haftasında Cizre Belediyesi Voleybol takımı ile karşılaştı.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonu’nda Cizre Belediyesi Voleybol takımını konuk eden Solhanspor, oynanan müsabakada ilk seti: 25-22 kaybederken ikinci sette taraftarın desteği ve oyuncuların mücadelelerine devam etmesi ile seti: 25-18 kazanarak 1-1 eşitliği elde etti. Karşılamanın üçüncü setini de 25-15 gibi farklı bir skor ile kazanarak skorda 2-1 üstünlük sağlarken konuk ekibin dördüncü seti 25-22 kazanmasıyla skor 2-2 dengelendi.  Karşılaşmanın netice setinde ise geride başlayan temsilcimiz, bu seti de 15-7 kaybederek karşılaşmayı 3-2 mağlup tamamlayıp bu sezon ilk mağlubiyetini almış oldu.

İKİ YIL SONRA İLK MAĞLUBİYET

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler B grupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, 2018-2019 sezonunda 4’üncü hafta karşılaşmasında ağırladığı Şırnak temsilcisi Cizre Belediye Voleybol takımına mağlup oldu. Bu mağlubiyet ile Solhanspor, 11 Kasım 2017 yılında Solhan’da oynanan Akkuş mağlubiyetinden sonra Tokat Belediye Plevne hükmen mağlubiyeti dışında mağlubiyeti ve 2018-2019 sezonunda ise iç saha karşılaşmalarında rakiplerine mağlup olmayarak iç saha yenilmezlik serisini sürdürürken 2019-2020 sezonu 4’üncü hafta karşılaşmasında konuk ettiği Cizre Belediye Voleybol takımına mağlup olarak 2 yıllık yenilmezlik serisini sona erdirdi.

MALİYE İHTİSAS’A KONUK OLACAK

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler B grupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, ligin ilk üç haftasında galibiyet alarak dördüncü hafta ise Cizre Belediye Voleybol takımına mağlup olarak 9 puan alarak 3’üncü sırada yer alıyor.

Ligin beşinci hafta müsabakaları 9 Kasım 2019 Cumartesi günü oynanacak. Solhanspor, ligin beşinci hafta karşılaşmasında Başkent temsilcisi Maliye İhtisas’a konuk olacak

Karşılaşma: 9 Kasım 2019 Cumartesi günü Ankara (Beştepe) Salonu’nda saat: 13.00’da oynanacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN