• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHANSPOR HAZIRLIK MAÇLARINI TAMAMLADI

24 Ağustos 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
589 defa okundu.
SOLHANSPOR HAZIRLIK MAÇLARINI TAMAMLADI

Solhanspor hazırlık turnuvalarına katıldı. Katıldığı turnuvada ve bireysel hazırlık maçlarından iki mağlubiyet birde müthiş geri dönüşlü galibiyetle ayrılarak hazırlık maçlarını tamamladı.

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor İstanbul’da düzenlenen hazırlık maçlarına katıldı.

İlk hazırlık maçında bireysel olarak Fenerbahçe ile Burhan Felek Voleybol salonunda karşılaşan temsilcimiz karşılaşmadan 3-1 mağlup ayrıldı.

Hazırlık turnuvası ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un organizasyonu ile Galatasaray, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Solhanspor takımları arasında Üçlü Voleybol Turnuvası düzenlendi. Haldun Alagaş Spor Salonu oynanan karşılaşmaların ilki Galatasaray ile Solhanspor arasında oynandı. Karşılaşmadan temsilcimiz 3-1 mağlup ayrıldı. Turnuvanın üçüncü ve son gününde İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Solhanspor karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk iki seti Organizasyon sahibinin lehine sonuçlanmış olsa da maçtan kopmayan temsilcimiz arka arkaya aldığı 3 set ile karşılaşmayı 3-2 kazandı.

Bu sonuçla İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un organizasyonu ile gerçekleşen Üçlü Voleybol Turnuvasında Galatasaray HDI Sigorta birinci, Solhanspor ikinci olurken, İstanbul Büyükşehir Belediyespor üçüncü oldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN