• Dolar Alış / Satış: 5.689 / 5.699
  • Euro Alış / Satış: 6.285 / 6.296
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHAN’DA ‘SENE BAŞI TOPLANTISI’ YAPILDI

9 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
586 defa okundu.
SOLHAN’DA ‘SENE BAŞI TOPLANTISI’ YAPILDI

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılın Sene Başı Değerlendirme ve Bilgilendirme toplantısında eğitim camiasıyla bir araya gelen Güney, “Sizin bize desteğiniz olmadan başarmamız imkansız. Sizden tek ricam; birlikte, yeniliklere açık çalışmalar yürütmenizdir.”dedi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Güney, Solhan’da 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılın Sene Başı Değerlendirme ve Bilgilendirme toplantısında eğitim camiasıyla bir araya geldi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, İlde yapılan toplantının ardından ilçelerde de idareci ve öğretmenler ile bir araya gelmeye devam ederken Genç ilçesinin ardından Solhan ilçesinde de öğretmenler ile bir araya geldi.

Solhan Kültür Merkezi Konferans salonunda düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Şube Müdürleri, ilçedeki tüm okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

“Siz bizim hikayemizin baş kahramanlarımızsınız” diye söze başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney; “Sizin bize desteğiniz olmadan başarmamız imkansız. Sizden tek ricam; birlikte, yeniliklere açık çalışmalar yürütmenizdir. Eğitim bugün artık sadece kalkınmamızın ve gelişmemizin temel unsuru değil, aynı zamanda bir milletin dünya üzerinde ki yerini de tayin eden stratejik bir değerdir. Öğretmenlerimizin, sorumluluk duygusu gelişmiş, geçmişini iyi bilerek geleceğe güvenle bakan, iyi ahlaklı, insana ve emeğe saygılı, araştıran, okuyan, toplum hayatına uyum sağlayan, iyi bir insan ve iyi bir vatandaş özelliklerine haiz, kendi benliğine ve milli geleneklerine bağlı, en zor koşullarda dahi ülkesine sahip çıkan ve ülkesini muasır medeniyetler seviyesine taşımayı ilke edinen, ailesine ve milletine bağlı nesillerin yetişmesine sunacağı katkının geleceğe yapılacak en büyük yatırımdır. Bu bağlamda sizlerden istediğimiz projelere ağırlık vermeniz her okulumuzun mutlaka bir projesi olmasını istiyoruz. dedi.

Toplantı idareci ve öğretmenlerin görüş ve önerileri ile son buldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN