• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHAN’DA ŞEHİR YAZISI

2 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1085 defa okundu.
SOLHAN’DA ŞEHİR YAZISI

Birçok ilde örneği bulunan şehir yazısı Solhan’da da yapıldı. Solhan Belediyesi tarafından kurulan ‘Solhan’ yazısı kısa bir süre içerisinde vatandaşların ilgisini çekti.

Solhan Belediyesi tarafından Recep Tayip Erdoğan spor kompleksi alanı dışında yaptığı  şehir yazısı vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Birçok şehirde örneği bulunan ve Solhanlı vatandaşlar tarafından Solhan’a da yapılması gerektiği fikri dile getirilen ‘Solhan’ yazısı, Solhan Belediyesi tarafından ilçeye kazandırıldı.

Solhan’ın en belirgin noktasına konulan ‘Solhan’ yazısının kurulmasıyla kısa bir süre içerisinde vatandaşların ilgisini çekerek hatıra fotoğrafı çektiren vatandaşlar sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Solhan’ın çehresini değiştirmek için daha estetik dokunuşlar yapacaklarını ve estetiğe önem verdiklerini söyleyen Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, “Gönlü zengin, kadirşinas halkımızın yaşadığı nadide ilçemizin çehresini estetik bir görüntüye kavuşturuyor; gönül köprüleri inşa ediyoruz.” dedi.

‘Solhan’ yazısı önünde fotoğraf çektiren vatandaşlar ise bu çalışmanın çok güzel olduğunu, benzer çalışmaları beklediklerini ve bu tür hizmetlerin vatandaşlar tarafından korunması, zarar verilmemesi gerektiğini söylediler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN