• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHAN YBO YARI FİNALDE

24 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
699 defa okundu.
SOLHAN YBO YARI FİNALDE

Okul sporları voleybol yıldızlar gurup müsabakaları oynandı. Solhan YBO çıktığı karşılaşmalardan üç galibiyet alarak Türkiye yarı final müsabakaları oynama hakkı elde etti.

Solhan YBO karşılaştığı 3 rakibini de mağlup ederek Türkiye yarı finallerine yükseldi.

Bingöl’de düzenlenen Okul Sporları Voleybol müsabakalarında birinci olup grup müsabakalarına katılan Solhan YBO’nun yıldız sporcuları, Malatya’da oynana grup müsabakalarında grup birincisi olup yarı finale çıkmaya hak kazandı.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği düzenlenen okul sporları kapsamında Yıldızlar Voleybol karşılaşmaları grup müsabakaları oynandı.

10 il takımlarının katılımıyla Malatya ilinde oynanan okul sporları yıldız erkekler voleybol karşılaşmalarında Bingöl’ü temsilen katılan Solhan YBO, rakiplerini mağlup ederekTürkiye yarı final müsabakalarında oynama hakkı kazandı.

Karşılaşmaların ilk gününde Diyarbakır ekibi, ikinci günde Şanlıurfa ekibi, Son gün ise Hatay ekibi ile karşılaşan ve üç rakibini de 3-0’lık net bir skor ile mağlup eden temsilcimiz, Türkiye yarı final müsabakalarında Bingöl’ü temsil edecek.

Okul sporları Türkiye yarı finalleri 28 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında oynanacak. Şehirlerarası mesafe bakımından Temsilcimiz Solhan YBO’nun rakipleriyle Bingöl’e yakın olduğu için Antep veya Tokat illerinde karşılaşması bekleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN