• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHAN SPOR, ALPER ÖZDEMİR İLE ANLAŞTI

11 Temmuz 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
577 defa okundu.
SOLHAN SPOR, ALPER ÖZDEMİR İLE ANLAŞTI

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, orta oyuncu Alper Özdemir ile anlaştığını açıkladı. Başkan İslamoğlu, transfer çalışmalarını büyük ölçüde tamamladıklarını aktardı.

Transfer çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan AXA Sigorta Efeler Liginin yeni ekibi Solhan Spor, orta oyuncu Alper Özdemir ile anlaştığını açıkladı.

Transfer çalışmalarının sonlarına geldiklerini belirten Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahatin İslamoğlu, transfer ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Yeni sezonda iyi bir kadro ile mücadele etmek için yaptığımız çalışmalar neticesinde transferlerimizi büyük ölçüde tamamladık. Kalan sporcular için yerli ve yabancı sporcularla görüşmelerimiz devam ediyor. Bugün yeni transferimiz Alper Özdemir ile anlaştığımızı açıklıyoruz. Sporcumuz ve kulübümüz için hayırlı olmasını diliyorum.”

Alper Özdemir kimdir?

Voleybol kariyerine 2012-2013 sezonunda Galatasaray altyapısında başlayan 1996 Artvin Arhavi doğumlu 2.02 boyundaki orta oyuncu Alper Özdemir, 2013-2017 sezonlarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1. Lig genç takımında mücadele ederek 5 sezon sonunda memleketinin takımı Arhavi Belediyespor’a transfer olup 2017-2018 sezonunda 1. Ligde mücadele eden Arhavi Belediyespor’un Şampiyon olarak Efeler Ligine çıkmasında etkin rol aldı.

Son 3 sezon Arhavi’de mücadele eden Alper Özdemir 2020-2021 sezonu için Solhanspor’umuz ile anlaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN