• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHAN İHH’DAN, BİN ÖĞRENCİYE KİTAP DESTEĞİ

13 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
770 defa okundu.
SOLHAN İHH’DAN, BİN ÖĞRENCİYE KİTAP DESTEĞİ

İnsani Yardım Derneği (Solhan İHH), eğitim öğretim hayatına devam eden yaklaşık bin ilkokul ve ortaokul öğrencisine İngilizce yardımcı ders kitabı ve akıllı defter dağıttı.

İHH, Türkiye ve dünyada yaptığı insani yardım faaliyetlerinin yanı sıra öğrencilerin eğitim öğretim hayatlarına katkıda bulunmak için de çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda Solhan İHH, bir yayınevinin destekleriyle ilçe merkezinde bulunan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yardımcı ders kitabı ve akıllı defter dağıtımında bulundu.

Solhan İHH’dan yapılan açıklamada, kaynakların verimli kullanılması ve okulların başarısının artması amacıyla böyle bir çalışmanın yapıldığı ifade edildi.

Açıklamanın devamında,“İlçe merkezinde tespit ettiğimiz okullarda, İngilizce yardımcı ders kitabı ve akıllı defterleri bin öğrencimize hediye ettik. Destek olanlardan Allah razı olsun. Amacımız öğrenci kardeşlerimize destek olmaktır. Öğrenci kardeşlerimiz çok memnun kaldılar. İnşallah istifade edilir ve öğrenciler daha başarılı olurlar. Katkı sunanlara teşekkür eder, öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyoruz.” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN