• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SİYER SINAVINA YOĞUN KATILIM

3 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2221 defa okundu.
SİYER SINAVINA YOĞUN KATILIM

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen ve Solhan’da 600 kişinin katıldığı ‘Umre Ödüllü Siyer Sınavı’ yoğun katılımla gerçekleşti.

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından Türkiye genelinde gerçekleşen “Onu Oku, Onu Yaşa” temalı Siyer Sınavı’na Solhan’da yoğun katılımla gerçekleşti.

Peygamber Sevdalıları Derneği Solhan Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen Siyer Sınavına ilçe merkezi ve Arakonak Beldesinde 600 kişi katıldı.

Umre Ödüllü Siyer Sınavı Pazar günü saat 11.00‘de Şehit Kaymakam Ersin Ateş Okulu,  Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Solhan Kız Anadolu Lisesi, Arakonak Beldesi olmak üzere dört merkezde yapıldı.

Sınavla ilgili açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Derneği Solhan Temsilcisi İzzettin İslamoğlu, “Solhan’da yapılan sınav için 3 okulu belirledik. Bay ve bayanların sınava gireceği okulları ayırdık. Bayan kardeşlerimiz Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Solhan Kız Anadolu Lisesinde, erkek kardeşlerimiz ise Kaymakam Ersin Ateş Okulunda sınava girdi. Ayrıca Solhan Merkez dışında Arakonak Beldesinde de sınav yapıldı.”dedi.

İslamoğlu, “Allah’a hamd olsun. Sorunsuz bir şekilde siyer sınavımızı yaptık. Yaptığımız ‘Umre Ödüllü Siyer Sınavı’na 600 kişi katıldı. Bu sınava giren herkes kazanmıştır. Bu sınavın kaybedeni yoktur. Ayrıca sınavın yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN