• Dolar Alış / Satış: 4.754 / 4.762
  • Euro Alış / Satış: 5.568 / 5.579
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

“SAĞLIKLI ÇOCUK” KONULU SEMİNER VERİLDİ

9 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
213 defa okundu.
“SAĞLIKLI ÇOCUK” KONULU SEMİNER VERİLDİ

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Sosyal Çalışmacı ve Psikolojik Danışmanlar tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında Solhan Atatürk İlk Okulu anasınıfı öğrenci velilerine “Sağlıklı Çocuk” konulu seminer verildi.

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Biriminde görev yapan Sosyal Çalışmacı ve Psikolojik Danışmanlar tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 03 Ekim 2017 tarihinde Solhan Atatürk İlk Okulu anasınıfı öğrenci velilerine “Sağlıklı Çocuk” konulu seminer verildi.

Seminer ile ilgili Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü internet sitesinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İl Müdürlüğümüze bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Biriminde görev yapan Sosyal Çalışmacı ve Psikolojik Danışmanlar tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 03.10.2017 tarihinde Solhan Atatürk İlk/Orta Okulunda anasınıfı öğrenci velilerine (37 veli)  “Sağlıklı Çocuk” konulu seminer verilmiştir. Seminerde “Bebeğin Ebeveyn Tarafından İlk Muayenesi, Ortak Sorunlar, Ortak Kaygılar, Bebeğin Doktor Tarafından İlk Muayenesi, Bebek ve Çocuklarda Sağlık ve Gelişimin Takibi, Bebek İzlemlerinde Ne İzlenir? Bazı Özel ve Önemli Konular, Okul Çağında Çocuğun Takibi, Ergenlikte Takip” vb. konulara değinilmiştir. Seminer sonunda dinleyicilerden gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinilerek seminerin daha verimli olması hedeflenmiştir.”

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN