• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

PLAY-OFF YER VE TARİHLERİ BELLİ OLDU

24 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
726 defa okundu.
PLAY-OFF YER VE TARİHLERİ BELLİ OLDU

Voleybol temsilcimiz Solhanspor’un mücadele ettiği Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig Erkekler kategorisinde mücadele eden takımların Efeler Ligi’ne yükselmek için oynayacakları Play-Off müsabakaları yarı final ve final tarihleri ve yerleri belli oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu 2019-2020 Voleybol Sezonu 1.Lig (Bayan-Erkek) Yarı Final-Final ve 2.Lig (Bayan-Erkek) Yarı Final-Final tarihleri ve yerleri belli oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler Kategorisi B Grubunda yer alan Solhanspor Play-offlar için gün sayarken play-off yarı final ve final maçlarının ne zaman ve nerede oynanacağı da belli oldu.

BİRİNCİ LİG YARI FİNAL MÜSABAKALARI

Voleybol temsilcimiz Solhanspor’un mücadele ettiği Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig yarı final ve final etabı tarihleri de belli oldu.  Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yapılan duyuruda 2019-2020 voleybol sezonunda Erkekler 1. Lig yarı final müsabakalarının 17-19 Mart 2020 tarihlerinde Ankara Başkent salonunda oynanacağı belirtilen duyuruda final müsabakasının ise 5-7 Nisan 2020 tarihlerinde Ankara Başkent salonunda oynanacağı açıklandı.

HANGİ TAKIMLAR PLAY-OFF’A KATILABİLECEK

Temsilcimiz Solhanspor’un yer aldığı B grubundan ilk 4 takım ile A grubundan ilk 4 takım yarı finallerde mücadele edecek. Ankara’da oynanacak yarı final karşılaşmalarında başarılı olacak 4 takım finalde karşılaşacak ve ilk iki sırada yer alacak takımlar ise Efeler ligine çıkma hakkı kazanmış olacak.

2019-2020 sezonu Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig Erkekler Kategorisi’nde A ve B olmak üzere 2 gurupta mücadele eden takımlardan 12 takımın yer aldığı A grubunda ilk dört sırada yer alan; Milas Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor,

TFL Altekma, Afyon Belediye Yüntaş. B grubunda ise Haliliye Belediyesi, Cizre Belediyesi, Solhanspor ve Niksar Belediyesi takımları play-off müsabakalarına katılmayı hak kazandılar. Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkeler Kategorisi B grubunda sıralamanın son hafta oynanacak karşılaşmalar ile değişebilme durumundan dolayı takım eşleşmelerinin son hafta oynanacak karşılaşmalar ile netlik kazanacaktır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN