• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

ÖĞRENCİLER İLE GENÇLİK SOHBETLERİ

2 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1250 defa okundu.
ÖĞRENCİLER İLE GENÇLİK SOHBETLERİ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğü arasında imzalanan protokol kapsamında İlköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik değerler eğitimi temalarının işleneceği Gençlik Sohbetleri devam ediyor.

Solhan İlçe Müftülüğü tarafından değerler eğitimi kapsamında okullarda gerçekleştirilen Gençlik Sohbetleri Solhan YBO ve Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile devam etti.

Kasım ayında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğü arasında imzalanan protokol ile başlatılan ve İlköğretim ile ortaöğretim öğrencilerine yönelik değerler eğitimi temalarının işleneceği 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı Gençlik Sohbetleri devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Gençlik Sohbetleri iki okul ile devam ederken periyodik bir şekilde diğer okullarda da devam edeceği öğrenildi.

27 Kasım tarihinde Yatılı Bölge Okulu’nda okuyan öğrencilere yönelik İlçe Müftüsü Muharrem Dutar tarafından değerler eğitimi kapsamında “İslâm’ın İlme ve Araştırmaya Verdiği Değer” konulu sunum gerçekleştirildi.

28 Kasım tarihinde ise Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunda kalan öğrencilerle gençlik sohbeti düzenlendi. Tepe Camii İmam-Hatibi Zeki Yanık’ın sohbeti pansiyonun mescidinde icra edildi.

Solhan İlçe Müftülüğü tarafından İki haftada bir gerçekleşen programların gençler tarafından ilgiyle takip edildiği ve önümüzdeki günlerde de devam edeceği belirtilirken okul yönetimi ve öğrencilere ilgilerinden dolayı teşekkür edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN