• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

NARKO REHBER EĞİTİMİ VERİLDİ

16 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
343 defa okundu.
NARKO REHBER EĞİTİMİ VERİLDİ

Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından öğrencilere ve vatandaşlara yönelik ‘Narko Rehber ve Uyuşturucuyla Mücadele’ semineri verilerek bağımlılıkla mücadele konulu broşürler dağıtıldı.

Solhan’da bağımlılıkla mücadele kapsamında öğrencilere ve vatandaşlara bilgilendirme yapılarak bağımlılıkla mücadele konulu broşürler dağıtıldı.

11 Mart 2020 tarihinde Solhan Merkez’de İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından kahvehane ve kıraathanelerde vatandaşlara bağımlılıkla mücadele konulu broşürler dağıtılarak bilgilendirme yapıldı.

ARAKONAK’TA BİLGİLENDİRME YAPILDI

13 Mart 2020 tarihinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından Arakonak Beldesinde kıraathanede bulunan vatandaşlara yönelik bağımlılıkla mücadele ve çocukların zararlı madde kullanımının engellenmesi için gerekli bilgilendirmeler yapılıp akabinde İMKB Arakonak Ortaokulunda okul öğretmenleri ve öğrencilerine yönelik bilgilendirme yapıldı.

MYO’DA STAND KURULDU

Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Solhan Sağlık Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine yönelik olarak Bingöl Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli narko rehber tarafından bağımlılıkla mücadele konuları ile ilgili olarak üniversite öğrencileri aydınlatılıp sonrasında Meslek Yüksek Okulu bahçesinde stand kurularak üniversite öğrencileri ve çalışanlarına yönelik bilgilendirme yapıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN