• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

MUHTAR ARI’DAN YARDIM ÇAĞRISI

5 Ekim 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
508 defa okundu.
MUHTAR ARI’DAN YARDIM ÇAĞRISI

Boğlan Mahallesi Muhtar Arı, Özellikle pandemi nedeniyle iş imkanı bulamayan ve ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını giderme adına başlatmış oldukları yardım kampanyalarına desteklerin sürdüğünü belirtip bundan sonra yapılacak yardımlar için de destek istedi.

Boğlan Mahallesi Muhtarı Fırat Arı, Solhanlı ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarının giderilmesi için yardım çağrısında bulundu.

Bugünde kadar çağrıları üzerine vatandaşların ihtiyaçlarını gideren hayırseverlerden bundan sonrası içinde yardım beklediklerini söyleyen Muhtar Arı, ihtiyaç sahiplerine yapmış oldukları yardımlar için teşekkür ederken bundan sonrası için destek istedi.

Muhtar Arı; “İhtiyaç dâhilinde başlatmış olduğumuz kampanyalar doğrultusunda hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile engelli vatandaşlara 10 adet tekerlekli sandalye teslim edildi. Solhan kaymakamlığı Solhan Belediyesi ve vatandaşların desteğiyle 1’i eşyaları dâhil sıfırdan olmak üzer 4 vatandaş için ev yapımını ve tadilatı ile mantolamasını yaptık. Vermiş oldukları destekten dolayı Solhan Kaymakamımız Sayın Mustafa Hamit Kıyıcı, Solhan Belediye Başkanımız Sayın Abdulhakim Yıldız ve desteklerini bizlerden esirgemeyen gizli kahramanlarımıza Solhan halkı adına teşekkür ediyorum. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi bütün vatandaşlarımız için başlattığımız kampanyalar ile kışlık giysi ve gıda yardımı çağrımız üzerine yardımlarımız ulaştırmaya devam ediyor.  Yardım kampanyamıza Almanya’da isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever bir vatandaşımız özelikle yetim ve çok mağdur ailelerimize 180 çift ayakkabı gönderdi. Biz de vatandaşlarımıza teslim etik. Allah razı olsun. Tüm hayırsever kardeşlerimden kampanyamıza destek vermesini bekliyoruz. “Bir Yetimi, Bir Mağduru Sen Sevindir” çalışmamız devam ediyor. Hiç kimseden para talebinde bulunmayacağız ancak şu çağrıda bulunuyoruz; “Sen Al Birlikte Dağıtalım” kampanyamıza sen de katıl diyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN