• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

MİLLİ BEKA HAREKÂTI YÜZENADALAR’DA BİR ARAYA GELDİ

19 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3768 defa okundu.
MİLLİ BEKA HAREKÂTI YÜZENADALAR’DA BİR ARAYA GELDİ

Milli Beka Harekâtı Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölge temsilcileri, Yüzenadalar’da bir araya gelerek milli birlik ve beraberlik adı altında istişare toplantısı yaptılar.

Milli Beka Harekâtı bölge temsilcileri Yüzenadalar’da bir araya geldiler.

Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan Milli Beka Hareketi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kısa bir süre önce kurulan Solhan ilçe teşkilatı, Milli Beka Harekâtı bölge temsilcilerini yüzenadalar’da ağırladı.

Yüzenada kafeterya bölümünde verilen yemeğin ardından katılımcılar istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

İstişare toplantısında konuşan Milli Beka Harekâtı Genel Başkan Sözcüsü Malatya İl Başkanı İbrahim Aygül, şu açıklamalarda bulundu: “Bugün Solhan’da bulunmamızın sebebi; Doğu ve Güneydoğu bölge başkanlarını ve il başkanları ile burada milli birlik ve beraberlik adı altında istişare için bir araya geldik. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. İki koca reisimizi başımızdan eksik etmesin. Bizler Milli Beka Harekatı olarak milli bedenlerin, milli yüreklerin bir araya geldiği bir teşkilatız. 54 ilde 145 ilçede 17 ülkede varız şuan. 702 bin üyemiz ile devletimizin, milletimizin ay yıldızlı bayrağın dalgalandığı bütün topraklarda doğusundan batısına çift başlı kartal gibi devletimizin emrinde bir teşkilatız. Devlet başkanımızın, Türkmen beyimizin şahadet emrine tabi bir teşkilatız. Bugün bizleri burada toplayan yüksek istişare başkanımız ve ev sahiplerimize teşekkür ediyorum.”

İstişare toplantısının ardında katılımcılar yüzenadalar bölgesinde gezerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN