• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

LİSE MEZUNLARINA ÜCRETSİZ YGS VE LYS HAZIRLIK KURSU

27 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
992 defa okundu.
LİSE MEZUNLARINA ÜCRETSİZ YGS VE LYS HAZIRLIK KURSU

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün toplumumuzun ihtiyacı olan her türlü yetiştirme, mesleki eğitim ve beceri kazandırma yeri olduğunu belirten Tunç, üniversite ve diğer sınavlara hazırlanan lise mezunu öğrencilere yönelik ücretsiz yetiştirme ve destekleme kursları ile destek vereceklerini söyledi.

Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Lise Mezunlarına Ücretsiz YGS ve LYS Hazırlık Kursu açacak.

Üniversite ve diğer sınavlara hazırlanan lise mezunu öğrencilere yönelik açılacak ücretsiz yetiştirme ve destekleme kursları hakkında bilgi veren Solhan İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Muhtesim Tunç, Açılacak olan yetiştirme ve destekleme kurskayıtlarının Halk Eğitim Merkezinde alınmaya başlandığını belirtip kayıtların 03 Ekim 2016’ya kadar devam edeceğini söyledi.

Tunç, “Açılacak yetiştirme ve destekleme kursları Halk Eğitim Merkezi bünyemizde verilecektir. Üniversite Sınavlarına hazırlık kapsamında önce YGS, akabinde ise LYS kursları açılacaktır. İlk Etapta açacağımız YGS Kurslarında; Sözel, Sayısal ve Eşit Ağırlık alanlarında ayrı ayrı kurs açmayı planlıyoruz. Mezun öğrenciler için açılacak kurslar konusunda çalışmalar yapıyoruz. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz toplumumuzun ihtiyacı olan her türlü yetiştirme, mesleki eğitim, beceri kazandırma yeridir. Toplumun gelişmesinde ilerlemesinde Halk Eğitim Merkezimiz önemli bir fonksiyona sahip olduğu için çalışmalarımızı bu titizlikle yapmaktayız” şeklinde konuştu.

“KURSLAR ÜCRETSİZ OLACAK”

Mezun olan öğrencilere yönelik Halk Eğitim Merkezinde açılacak kursların ücretsiz olacağını belirten Tunç, “Biz mezun olan öğrencilerimize Halk Eğitim Merkezimizde ücretsiz olarak destekleme ve yetiştirme kursları açarak halkımızın eğitim istek ve ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN