• Dolar Alış / Satış: 5.763 / 5.773
  • Euro Alış / Satış: 6.548 / 6.559
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

KORKUTATA, ‘MANİPÜLASYONLARA KARŞI DİKKATLİ OLALIM’

7 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3980 defa okundu.
KORKUTATA, ‘MANİPÜLASYONLARA KARŞI DİKKATLİ OLALIM’

AK Parti aday listesi üzerinden yürütülen propagandaların Bingöl’e hizmet noktasında hiçbir amaç gütmediğine dikkat çeken AK Parti Milletvekili Adayı Zeki Korkutata; “Bu bir nasip kısmettir. Fakat bilinmelidir ki, bu listede acemi yok. Büyük bir tecrübe var. Her birimizin farklı meziyetleri var. İyi bir takım olduk ve hizmete talibiz. Manipülasyonlara karşı dikkatli olalım” dedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında halk ziyaretlerini sürdüren AK Parti Bingöl Milletvekili Adayları, esnaf ve sivil toplum kuruluşlarıyla da temaslarını sıklaştırıyor. Ziyaretlerde halkın beklentilerini dinleyen adaylar, gördükleri teveccühten de memnuniyet duyduklarını ifade ediyor. Seçim çalışmalarına dair değerlendirmelerini paylaşan AK Parti Bingöl Milletvekili Adaylarından Zeki Korkutata, halkı hizmetle tanıştıran, yılların özlemlerini gideren AK Parti’nin 2023 hedeflerine ilerlemekte kararlı olduğunu, halkın da bu anlamda teveccüh göstermekte olduğunu söyledi.

“Hizmet partisiyiz”

AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu ve sadece ülkeye değil, tüm İslam coğrafyasına hizmet ettiğini belirten Korkutata, kimlik siyaseti yapmadıklarına dikkat çekip Yunus Emre’nin “Yaratılanı severiz, Yaradan’dan ötürü” sözünü hatırlattı ve ekledi; “Ak Parti olarak biz hizmet partisiyiz. Bu ilkemizin yanında milletin değerleri ile birlikte bütün bölgemize, orta doğuya ve İslam âlemine bakan bir partiyiz. Hamaset peşinde değiliz. Sorunlara çözüm üretme derdi olan bir partiyiz.”

Bu listede büyük bir tecrübe var

day listesi üzerinden yürütülen propagandalara da dikkat çeken Korkutata, 52 aday adayının yer aldığı süreçte gayet olgun, seviyeli ve hoşgörülü davranıldığını, sonrasında da birlik beraberlik içerisinde çalışmalara başlanıldığını söyledi.Cevdet Yılmaz’ın Başbakan Yardımcılığı ve Bakanlık yapmış, halen Genel Başkan Yardımcısı ve MYK üyesi olan önemli bir siyasetçi olduğunu İfade eden Korkutata: “Feyzi Berdibek halka dokunabilen, deneyimli bir büyüğümüzdür. Biz de kamu bürokrasisinde en üst düzeyde görev alma imkânı bulduk. Bu listede acemi yok. Büyük bir tecrübe var. Her birimizin farklı meziyetleri var. Hatırda tutulması gereken halka hizmettir. İyi bir takım olduk ve halkımıza hizmete talibiz. Manipülasyonlardan uzak durmak durumundayız” dedi.

Halkımız 3-0 yapmakta kararlıdır

Yıllarca sağ partilerden yana tercih kullanan Bingöl’ün, 3-0 geleneğini yeniden hayata geçireceğine inandıklarını söyleyen Korkutata; “İlçelerden, köylerden her kesimden ve her bölgeden yoğun bir ilgi ve muhabbetle karşılanıyoruz. Bizleri mahcup edecek düzeyde ilgi ve alaka görüyoruz, büyük bir teveccüh görüyoruz. Yüreği bu kadar güzel bir halka hizmet etmekten başka gaye taşımak bize haramdır. Bu kadirşinas Bingöl halkına çok minnettarız. 3-0 yapacaklarına dair güçlü bir inanç ve söylem gelişmiş durumda. İnşallah halkımız manipülasyonlara karşı gerekli cevabı sandıkta verecek ve AK Parti’yi iktidara, adaylarını Meclis’e taşıyacaktır” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN