• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

KAYMAKAM KIYICI KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

30 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1146 defa okundu.
KAYMAKAM KIYICI KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Solhan Kaymakamı Kıyıcı, kurum ziyaretlerine devam ediyor. Kurum ziyaretleri kapsamında Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam Kıyıcı, kurumun faaliyetleri hakkında bilgi alırken Solhan Kız Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek de öğretmenlerle sohbet etti.

Solhan Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı, kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Kaymakam Kıyıcı; kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında 24 Eylül 2019 tarihinde ilçemizde faaliyet gösteren Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğünü ve İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü planlama ve işbirliği komisyonu toplantısı münasebetiyle gittiği Solhan Kız Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Gençlik Merkezi Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam Kıyıcı, Kurum Müdürü Zülfü Çalışkan’dan kurumun faaliyetleri hakkında bilgi alarak ziyaret kapsamında Gençlik Merkezinde bulunan öğrencilerle bir süre sohbet etti. Kurum Müdürü Zülfü Çalışkan ve kurum personeline yapmış oldukları çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Kıyıcı, Solhan Kız Anadolu Lisesi ziyaretinde ise okul öğretmenleriyle bir süre sohbet ederek pansiyonda kalan öğrencilerle bir araya geldi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN