• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

İLK GELİR-GİDER TABLOSU PAYLAŞILDI

5 Ekim 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
406 defa okundu.
İLK GELİR-GİDER TABLOSU PAYLAŞILDI

Göreve geldiğinde şeffaflık ilkesi gereği her ay gelir ve gider tablosunu kamuoyu ile paylaşacağı sözünü veren Sözen, Solhanspor’da ilk gelir-gider tablosu kamuoyu ile paylaşıldı.

AXA Sigorta Efeler Liginde mücadele eden Bingöl Solhan Spor 2020-2021 sezonu öncesi yapılan kongrede Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz gün şeffaflık ilkesi gereği her ay gelir ve gider tablosunu kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade ettiklerini belirten Bingöl Solhan Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Sözen, “Bu kapsamda bir aylık gelir gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşıyoruz. Amacımız insanlarımızın takımımıza güven duyması, spor kulüplerine yönelik azalan güven duygusunun yeniden tesis edilmesi, insanlarımızın yaptığı yardımların nerelere nasıl harcandığını bilmesini sağlayarak insanların güvenine layık olabilmektir. Bu kapsamda bundan sonra da her ay gelir ve gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağız. Altı ayda bir bağımsız Mali müşavir tarafından kulübümüzün gelir gider tablosunu denetime tabi tutacağız. Böylece insanlarımızın kulübümüze olan güveni artacak, herkes gönül rahatlığı ile kulübümüze yardım yapmak isteyecektir.” şeklinde konuştu.

Sözen, konuşmalarını: “Şimdiye kadar kulübümüze maddi ve manevi destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Kulübümüze yapılacak her kuruş yerinde ve amacına uygun bir şekilde harcanacaktır. Kamuoyuna Saygılarımızla…” şeklinde tamamladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN