• Dolar Alış / Satış: 4.754 / 4.762
  • Euro Alış / Satış: 5.568 / 5.579
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

HAZIRLIK MAÇINDA 1-0 GALİP GELDİ

25 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
294 defa okundu.
HAZIRLIK MAÇINDA 1-0 GALİP GELDİ

Bingöl Amatör Lig’de mücadele eden Solhan Gençler Birliği Spor, 2017-2018 sezonu hazırlıklarını sürdürürken çalışmalarını yaptığı hazırlık maçı ile devam ettirdi. Yapılan hazırlık maçını galip tamamlayan Solhan ekibi yöneticileri takım hakkında bilgiler verdi.

2017-2018 Bingöl Amatör Futbol Liginde mücadele eden ve güzel sonuçlar elde eden Solhan Gençler Birliği Spor Kulübü yeni sezon için hazırlıklarına devam ediyor.

2017- 2018 sezonu hazırlıklarına devam eden Bingöl amatör liginde Solhan’ı temsil eden Solhan Gençler Birliği, 23 Eylül 2017 Cumartesi günü Bingöl Aşağı Çarşı Sentetik Çimsahada Bingöl ekiplerinden Ekinyolu takımı ile hazırlık maçı yaptı. Saat: 15.30’da yapılan hazırlık maçında Solhan ekibi, Ömer Dündar’ın attığı gol ile karşılaşmayı 1-0 tamamladı.

Lig hazırlıklarına devam eden Solhan Gençler Birliği Kulüp Başkanı Bilal Ataş ve Yönetici Fatih Çelik, takım hakkında bilgi verdiler.

Yapılan çalışmalar ve kulüp programları hakkında bilgi veren Başkan Ataş ve yönetici Çelik, şu ifadeleri kullandılar: “Kulübümüzün ikinci faaliyet yılını geçiriyoruz. Geçen yıl yaşadığımız bir takım sıkıntıları tekrar yaşamamak için daha ciddi çalışıyoruz. İki haftadır idmana çıkıyoruz. Bu sezon için planladığımız üç hazırlık maçından ilk hazırlık maçımızı yaptık. İlk hazırlık maçımızı Ekinyoluspor ile yaptık ve takımımızın üstünlüğü ile tamamlandı. Kalan 2 hazırlık maçımızla beraber eksikliklerimizi giderip ligde iyi oynayan ve hedeflerine ulaşmaya çalışan bir takım halinde geleceğiz.Bu hazırlık sürecinde bizden desteğini esirgemeyen belediye başkanımız Sayın Abdulhakim Yıldız beye, İlçe Gençlik Spor Müdürümüz Sayın Nafiz Çapın beye ve Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Çağrı Bektaş beye, Ahmet Tütünen ve Özhan Bingöl beylere teşekkür ediyoruz. Birçok yaş grubunda faaliyet gösterdiğimiz için Solhan’da ki diğer kurum yetkililerinden de aynı hassasiyeti bekliyoruz. Geçen yıl faaliyet gösterdiğimiz As takım, U19, U17, U15 de yaklaşık 100 futbolcu ile faaliyet gösterdik. Bu yıl da bütün yaş guruplarına katılmayı düşünüyoruz. Oynattığımız oyuncuların tamam mı Solhanlı yerli oyunculardan mevcuttu, bu yıl tecrübe anlamında Bingöl’den Elazığ’dan 4 tecrübeli oyuncu kadromuza kattık. Bu oyuncularımızın genç oyuncularımıza katkı sağlayacaklarına inanıyoruz.” İfadelerini kullandılar.

DESTEK ÇAĞRISINDA BULUNDULAR

Taraftarının kendilerinden beklentilerinin fazla olması üzerlerindeki sorumluluğu arttırdığını söyleyen yöneticiler, “Bunun için yönetim teknik heyet ve Sporcular olarak daha özverili çalışarak bu sene hedeflemiş olduğumuz şampiyonluğa Allah’ın izniyle ulaşacağız.

Oynayacağımız maçlarda bizleri geçen sezon yalnız bırakmayan taraftarlarımızın bu yıl da türbinlerdeki yerlerini almalarını bekliyoruz. Yeni sezonda bizleri yalnız bırakmayacak olan taraftarlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. Yeni sezonun tüm takımlara hayırlı uğurlu olmasını ve centilmence bir sezonun geçirilmesini diliyoruz.Önümüzdeki süreçte maddi anlamda kaymakamımızdan, Belediye başkanımızdan ve diğer kurumlar ile birlikte Solhanlı hemşerilerimizden bizleri yalnız bırakmamaları dileriz.” İfadelerini kullandılar.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN