• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

HAKAN POLAT YENİDEN SOLHANSPOR’DA

21 Eylül 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
643 defa okundu.
HAKAN POLAT YENİDEN SOLHANSPOR’DA

Axa Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, geçtiğimiz sezon Solhanspor’da mücadele eden Hakan Polat ile yeniden anlaştı.

2020-2021 sezonu Türkiye Voleybol Federasyonu Axa Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Voleybol temsilcimiz Solhanspor, orta oyuncu Hakan Polat ile yeniden anlaştığı öğrenildi.

Sezonu ilk haftasında eksik kadro ile mücadele eden Solhanspor, sezona eksik oyuncularla girerken kulüp tarafından yeni transferlerin yapılacağı belirtilmişti.  Eksik olan bölgelere transferleri sürdüren Solhanspor’un orta oyuncu Hakan Polat ile anlaştığı öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon Solhanspor’da mücadele edip temsilcimizin Efeler ligine çıkmasında katkısı bulunan tecrübeli orta oyuncu Kulübün sosyal medya hesabında şu ifadeler ile açıklandı: “Arkasspor, Konak Belediye, Balspor, Galatasaray, Gaziantep Belediye, Tokat Belediye Pelvne ve Palandoken Belediye spor kulüplerinde oynayan ve geçtiğimiz sezon Solhan Spor’umuzda mücadele ederek Efeler Ligi’ne çıkmamıza katkı sağlayan 1.94 boyundaki ortaoyuncu Hakan Polat, yeniden Solhan Sporumuzda…! Hakan Polat’a tekrar Hoşgeldin diyor, başarılar diliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN