• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

GENÇLİK MERKEZİNDEN DAVET

27 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
506 defa okundu.
GENÇLİK MERKEZİNDEN DAVET

Solhan Gençlik Merkezi Müdürü Çalışkan, ara tatil döneminde bir çok öğrencinin Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nde etkinliklere katılıp tatillerini faydalı bir şekilde geçirdiğini belirtip kalan gençlerin de gelmesi için davette bulundu.

Yaptıkları bir çok faaliyet ile taktir toplayan Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi gençlerin zaman geçirmesi için kapılarını gençlere açtı.

Her yıl bir çok branşta turnuvalar düzenleyen ve çeşitli branşlarda sporcu yetiştirip elde ettikleri dereceler ile Solhan’ın adını Türkiye’ye duyuran Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü aynı faaliyetler kapsamında gençlerin zaman geçirmesi için yarıyıl tatilinde de kapılarını açtı.

Solhan Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan, Solhanlı gençlerin faaliyetleri yakından takip edip faaliyetlere ortak olmaları için gençleri kuruma davet etti. Çalışkan yaptığı açıklamada : “Okulların tatil olması ile beraber gençlerimizin gençlik merkezine ve spor etkinliklerimize olan ilgileri artarak devam ediyor. Özellikle boş zamanlarını değerlendirilmesi açısından gençlik merkezi çeşitli imkanlar sunmaktadır. Sosyal kültürel ve sportif açıdan gençlerimizin bizlerle vakit geçirmelerini önemsiyoruz. Ayrıca; voleybol, kort tenisi, masa tenisi, atletizm ve badminton çalışmalarımız da antrenörlerimizin kontrolünde devam etmektedir. Gençlerimizi kurumumuzda zaman geçirmeleri için davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN