• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

GENÇLİK MERKEZİ SOLHAN BASININI AĞIRLADI

13 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
542 defa okundu.
GENÇLİK MERKEZİ SOLHAN BASININI AĞIRLADI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Solhan Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan ve kurum personelleri Solhan’da faaliyet gösteren gazetecileri kahvaltıda ağırlayıp gazetecilerin günlerini kutladılar.

Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Solhan Basınını kahvaltıda ağırladı.

Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü binasında verilen kahvaltıya Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Solhan Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan, Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhtesim Tunç, Solhan’daki basın mensupları ve Gençlik Merkezi personelleri katıldılar.

Kahvaltı programında bütün katılımcılar gazetecilerin gününü kutlarken Gençlik Merkezi Müdürü açıklamalarda bulundu.

Programda konuşan Çalışkan, “Sizler davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ederim. Mutlu olduk… Basın mensupları hakikaten zor şartlarda çalışıyor. Ama gazetecilik yürek işi olduğundan gazeteciler bu eziyete katlanıyorlar.Özellikle Solhan basını gençlik ve spor faaliyetlerine her zaman destek vermiş ve layıkıyla gazetelerimizde yer vermiştir. Bu sebepten gerek Solhan’ın Sesi gazetemiz gerekse Solhan Haber gazetemizin sahiplerine çalışanlarına ve emekçilerine teşekkür ederim. Şunu söyleyeyim sizlerin yapıcı eleştirileri bize itici güç olmaktadır. Eğer bugün Bingöl’de, bölgede ve ülkemizde gençlerimiz bizi sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler de ilçemizi başarı ile temsil ediyor ve bu gündem oluyorsa sizlerin sayesindedir… Tekrardan Çalışan Gazetecilere teşekkür ederim…” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN