• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN GIDA YARDIMI

6 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
929 defa okundu.
GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN GIDA YARDIMI

Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü yöneticileri, koronavirüs salgını nedeniyle evden çıkamayan vatandaşların ihtiyaçlarına sessiz kalmadı. Kulüp yöneticileri tarafından hazırlanan kumanyalar ihtiyaç sahiplerine dağıtılırken sürecin uzaması halinde desteklerin devam edeceği belirtildi.

Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetimi 25 aileye gıda yardımında bulundu.

Dünyayı etkisi altına alana koronavirüs nedeniyle meydana gelen olumsuz durumlardan dolayı herkes üzerine düşeni yapmaya çalışırken ülke genelinde yapılan yardım kampanyalarına Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü de salgın nedeniyle evden çıkamayan vatandaşların ihtiyaçlarına sessiz kalmadı.

Kulüp yöneticilerinin başlattığı yardım kampanyasıyla Solhan’da ihtiyaç sahibi 25 aileye gıda yardımı ulaştırıldı.

Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Servet Dayar, “Dünyada meydana gelen Koronavirüs salgını nedeniyle meydana gelen olumsuz durumda herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirirken kulüp olarak bizler de üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. İlçemizde sıkıntıda olan kardeşlerimize yardım elini uzatmayı görev biliyoruz. Bütün dünyayı etkisi altına alan covit-19 virüsü nedeniyle ülkemizde uygulanan sosyal izolasyon gereği evlerinde kalan fakat herhangi bir geliri olmayan insanlara kulüp yöneticilerimiz ve iyiliksever dostlarımızın desteği ile bir yardım kampanyası düşündük ve muhtarlarımız ile sosyal yardımlaşma vakfında çalışan arkadaşlarla istişareler sonucunda sürecin ne kadar süreceğini bilemediğimiz için ilk olarak 25 aileye gıda yardımında bulunduk. İhtiyaç halinde ve süreç uzadığı takdirde yine halkımızın yanında olacak ve daha büyük bir sayıda gıda ve nakdi yardımlar yapacağız.” açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN