• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

GENÇLERBİRLİĞİ TRANSFERLERE BAŞLADI

30 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1037 defa okundu.
GENÇLERBİRLİĞİ TRANSFERLERE BAŞLADI

Bingöl Amatör Futbol Ligi Beyaz Grupta mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer yapmaya başladı. Fikstürlerin açıklanmasıyla transfer çalışmalarına başlayan Solhan Gençlerbirliği, yaptığı 5 transferi duyurdu.

Bingöl Amatör Futbol Ligi Beyaz Grupta mücadele eden Solhan Gençlerbirliği, yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer çalışmalarına başladı.

Kurulduğu ilk yıldan bu yana yaptığı başarılar ile adından söz ettiren ve 2018-2019 sezonu Bingöl şampiyonu olan Solhan Gençlerbirliği, fikstürün açıklanmasından kısa bir süre sonra yeni sezonda tekrar iddialı bir kadro kurma sinyali vererek yaptığı transferleri duyurmaya başladı.

2016 yılında Solhan’da spor alt yapısının geliştirilmesine katkı sağlamak ve sporcu yetiştirmek amacı ile kurulan Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, lige katıldığı ilk yıldan bu yana oluşturduğu kadro ile Bingöl 1’inci Amatör liginde aldığı güzel sonuçlarla Solhanlı taraftarları heyecanlandırmayı başardı.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da iddialı bir kadro hedefleyen Solhan temsilcisi, transfer hazırlıklarına başladı.

Bingöl 1’inci Amatör ligi son şampiyonu Solhan Gençlerbirliği, 4 oyuncusuyla devam kararı alırken bir de dış transfer yaptığını duyurdu.

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi Yeşil Gruptaki Solhan temsilcisi Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıkları kapsamında yaptığı transferleri sosyal medya hesabından duyurdu.

Kulüp tarafından yapılan açıklamalarda 1’i geçen sezon Afatlar Spor Kulübünde oynayan Yusuf Buzgan olurken 4’ü ise alt yapısında yetişen oyuncular oldu.

Sosyal medya açıklamalarında Semih Hocaoğlu için yapılan paylaşımda: “Yeni sezonda 8 numara ait olduğu yerde. Aramızda olman bize heyecan katıyor.”

Muhammed Ahmet Aras için yapılan paylaşımda: “Takımımız; ilçemizin gururu, Bingöl’ümüzün en yetenekli futbolcularından Muhammed Ahmet Aras ile yola devam dedi.”

Furkan Yayan için yapılan paylaşımda: “İlçemizin gelecek vadeden yıldızı, sağ bek oyuncumuz Furkan Yayan ile yola devam kararı aldık.”

İsmail Buzgan ile ilgili yapılan paylaşımda: “Geçen yıl şampiyonluk yaşadığımız takımımızın yıldız ismi İsmail Buzgan ile yola devam kararı aldık.”

Geçen sezon Afatlar Spor Kulübünde oynayan ilk dış transfer Yusuf Buzgan ile ilgili paylaşımda: “Geçen sene Afatlar’da oynayan sol bek oyuncusu, aynı zamanda takımımızla devam kararı alan İsmail Buzgan’ın kardeşi Yusuf Buzgan ile kulübümüz anlaşmıştır.”

Son olarak Tahsin Özdağ için ise şu sözler kullanıldı: “Bir on numaradan daha fazlası Tahsin Özdağ bu sene senden çok şey bekliyoruz.”

Öte yandan alınan bilgiye göre kadro derinliği için kulübün çalışmaları sürdürülürken iç ve dış transferler için görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN