• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

GENÇLERBİRLİĞİ PLAY OFF ŞANSINI KAYBETTİ

9 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
429 defa okundu.
GENÇLERBİRLİĞİ PLAY OFF ŞANSINI KAYBETTİ

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi 2019-2020 sezonu lig kapanış karşılaşmaları oynandı. Beyaz grupta mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, karşılaştığı Çavuşlar Spor karşılaşmasında 1 puan ile yetinerek play off şansını kaybetti. U14 takımı ise aldığı 3 puan ile liderliğe yükseldi.

Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü As takımı ve U14 takımları karşılaşmaları oynandı. As takım 1 puan ile yetinirken U14 3 puanın sahibi oldu.

U14 LİDERLİĞE YÜKSELDİ

Bingöl 1. Amatör Ligi’nde mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü U14 takımı emin adımlarla ilerliyor.

Solhan Gençlerbirliği Spor, Anadolu Bingöl Spor Kulübü, Bingöl Bahçelievler Spor Kulübü, Yeni Güveçli Gençlik Spor kulüplerinin mücadele edeceği U14 Gençler ligi müsabakaları 29 Şubat 2020 Cumartesi günü başladı.

4 kulübün katılımı ile gerçekleşen U14 ligi müsabakalarında Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü ilk hafta Bingöl Bahçelievler Spor Kulübü takımını mağlup etmişti. 8 Mart 2020 Pazar günü saat:13.00’da ligin ikinci karşılaşmasına çıkan Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü kendi sahasında Anadolu Bingöl Spor Kulübü karşılaştı. Solhan İlçe Stadında oynanan karşılaşmada Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü U14 takımı attığı 4 gole karşı kalesinde gol görmezken aldığı 3 puan ile liderliğe yükseldi.

GENÇLERBİRLİĞİ 1 PUAN İLE YETİNDİ

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi 2019-2020 sezonu son hafta karşılaşmaları oynandı. Beyaz grupta yer alan Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, 7 Mart 2020 Cumartesi günü Solhan İlçe Stadında saat: 13.00’da Çavuşlar Spor Kulübü ile karşılaştı.

Son derce çekişmeli geçen karşılaşmada son dakikalara kadar skorda oyun üstünlüğünü elinde tutan t Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü uzatma dakikalarında kalesinde bulduğu gol ile karşılaşma 3-3 beraberlikle sonuçlandı. Karşılaşmadan 1 puan ile yetinen temsilcimiz, kaybettiği 2 puan nedeniyle son haftaya kadar sürdürdüğü play off umudunu kaybetmiş oldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN