• Dolar Alış / Satış: 5.693 / 5.703
  • Euro Alış / Satış: 6.383 / 6.395
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

FUTBOL KURSU KAYITLARINDA SON GÜN!

5 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
764 defa okundu.

Bingöl Birinci Futbol Amatör Ligde Mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, sporcu yetiştirmek için açtığı kursun kayıtları bugün (5 Kasım) sona eriyor. Kursa katılmak isteyen sporcu adaylarının velileri aracılığı ile kayıt yapmaları gerektiği belirtildi.

Bingöl Birinci Futbol Amatör Ligde Mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, yaptığı duyuruda, “2007,2008 ve 2009 doğumlu çocuklar için Kulübümüzün Haziran ayına kadar açmış olduğu kursa katılmak isteyenlerin 5 Kasım 2018’e kadar kayıt yaptırması gerekir.” ifadelerine yer verildi.

Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü’nden açılacak kurs hakkında aldığımız bilgiler şöyle: “2007-2008 ve 2009 doğumlu çocukların takımımızın alt yapısına kaydını alıyoruz. Burada amacımız; çocuklarımızın kontrollü olarak spor yapmalarını sağlayıp, gelişim döneminde olan çocuklarımızı sokakta olumsuz durumlara yol açacak alışkanlıklardan uzak tutup, evde yada çarşıdaki, internet kafelerden veya tabletle internetin olumsuzluklarından uzak durmalarını sağlayıp sosyalleşme olarak onlara güzel bir ortam sunarak yeni arkadaşlar edinmelerini istiyoruz. Ayrıca bizlerle beraber olacak olan sporcularımızın yeteneklerini geliştirip daha iyi yerlere gelmeleri konusunda onlara destek olacağız. Bu bağlamda yaz ayında yapmış olduğumuz çalışmaların devamı niteliğinde olacak bu uygulamamız hafta da üç gün olacak. Çalışmalarımız ilçemizde olan tüm çocuklara açıktır. Kayıt yaptırmak isteyen velilerimiz bizlerle irtibata geçebilir. İrtibat numaramız: 0506 426 7138”

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN