• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

ENGELLİ RAMPASI/GİRİŞİ TALEBİ

31 Ağustos 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
413 defa okundu.
ENGELLİ RAMPASI/GİRİŞİ TALEBİ

Bir çok yapıda engelli girişleri ve engelli rampaları yapılarak vatandaşların bina girişlerini rahat kullanmalarına imkan sağlanıyor. Eski binalarda da bu düzenleme yapılıyor. Engelli rampasının olmadığı Solhan Hükümet Konağı’na engelli rampasının yapılması talep ediliyor.

Yeni düzenlemeler ile kamu kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere bir çok yapıda engelli girişleri ve engelli rampaları yapılarak vatandaşların bina girişlerini rahat kullanmalarına imkan sağlanıyor. Eski binalarda da bu düzenleme yapılıyor. Engelli rampasının olmadığı Solhan Hükümet Konağı’na engelli rampasının yapılması talep ediliyor.

Yeni yapılan kamu kurum ve kuruluşlarında engelli girişleri/rampaları yapılarak vatandaşların bina girişlerine kolaylık sağlanılırken engelli rampası/girişi olmayan eski yapılarda ise sonradan bu imkanlar sunulmaya başlandı.

Özellikle tekerlekli sandalye ile kamu kurumuna gelip oradaki işlerini yapmak isteyen vatandaşların binaya girişi çıkışının rahat olması için engelli rampası/girişi önem arz etmektedir. Solhan Hükümet konağında engelli rampasının eksikliğini dile getiren vatandaşlar, engelli vatandaşların sıkıntı yaşamadan binaya giriş çıkışlarının sağlanması için engelli rampası/girişi yapılması talebinde bulundular.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN