• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

EMEKLİ ÖĞRETMENLER TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTILAR

28 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1310 defa okundu.
EMEKLİ ÖĞRETMENLER TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTILAR

Solhan Kız Anadolu Lisesi okul idaresi ve Okul Aile Birliği Yönetimi tarafından Kahvaltı etkinliği düzenlendi. İlçemizde yaşayan emekli öğretmenler kahvaltıda okul öğretmenleriyle bir araya gelerek tecrübelerini paylaştılar.

Solhanlı emekli öğretmenler, meslektaşları ile kahvaltıda bir araya gelerek tecrübelerini paylaştılar.

Solhan Kız Anadolu Lisesinde düzenlenen kahvaltıya emekli öğretmenlerden Salih Velioğlu, Nevzat Göztaşı, Bedri Doğu, Muzaffer Esen, Übeyit Özer, Mahmut Kopuk, Mehmet Bayar, İhsan Aras, Okul Aile Birliği Başkanı Kutbettin Bilmez ve Başkan Yardımcısı Nevzat Kurtaran katıldılar.

Okulu ziyaret eden emekli öğretmenler, kahvaltı sonrasında onların tecrübelerinden faydalanmak için söyleşiler yapıldı. Meslek hayatlarından örnekler vererek tecrübe paylaşımında bulunan emekli öğretmenler, anılarını anlattılar. Okul öğretmenleri etkinlik sonrası görüşlerini ifade ederken bu etkinlikten büyük kazanımlar elde ettiklerini ve bu tür etkinliklerin devam etmesi gerektiğini söylediler.

Emekli olduktan sonra eğitim camiasından bekledikleri ilgiyi görmediklerini ifade eden emekli öğretmenler bir nebze de olsa Solhan Kız Anadolu Lisesi öğretmen ve idarecileri tarafından kendileri hatırlanıp böylesi bir etkinlikle bir araya geldikleri için teşekkür ettiler.

Okul idaresi ve öğretmenleri, kahvaltıda geçmiş günleri ve hatıraları anımsattıkları için ve eğitim camiasına büyük emekleri geçen emekli öğretmenlere daveti kabul edip kahvaltı etkinliğinde bulundukları için teşekkür ettiler.

Kahvaltı etkinliğinin akabinde hatıra fotoğraflar çekildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN