• Dolar Alış / Satış: 5.763 / 5.773
  • Euro Alış / Satış: 6.548 / 6.559
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

ELEKTRİKTE AVANTAJLI YAPILANDIRMA 31 EKİM’DE SONA ERİYOR

4 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
619 defa okundu.
ELEKTRİKTE AVANTAJLI YAPILANDIRMA 31 EKİM’DE SONA ERİYOR

Yoğun istek üzerine borç yapılandırma kampanyasını uzatan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., kampanyadan hala yararlanamayan müşterilerinin 31 Ekim tarihine kadar müşteri merkezlerine başvurmaları yönünde bilgi verdi.

Borç yapılandırma kampanyasını uzatan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Elektrik dağıtım sektöründe müşteri memnuniyeti esasıyla Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde 932 bin aboneye hizmet veren Fırat EDAŞ; sağladığı borç yapılandırma fırsatı ile mesken, tarımsal sulama ve ticarethane tarife grubuna dâhil tüm abonelerinin geçmişten gelen borçlarına ödeme kolaylığı sunuyor. Yoğun talep üzerine 31 Ekim’e uzatılan kampanya dâhilinde 2017 ve öncesi yıllara ait, icra ve dava aşamasında elektrik borcu olan tüm müşteriler bu fırsattan yararlanabiliyor. Borç yapılandırma fırsatı kapsamında müşterilere, borcunu taksitlendirme ve gecikme faizi silme imkânı da sağlanıyor. Kampanyaya başvuran müşteriler, elektrik borcunun anaparasını peşin ödemesi halinde gecikme faizinde yüzde 100’e varan indirimden faydalanabilecek. Tamamını peşin ödeyemeyen müşteriler ise 12 aya varan taksitlendirme fırsatına sahip olacak.”

ÖDEMEMLER ZAMANINDA YAPILMAZSA PROTOKOL GEÇERSİZ OLACAK

Kampanyaya başvurarak taksitlendirme fırsatından yararlanan müşterilerine hatırlatmada bulunan Fırat EDAŞ, protokolün bozulmaması adına taksitlerin ihmal edilmeden zamanında ödenmesinin önemli olduğuna belirtip aksi takdirde yapılan protokolün geçerliliğini yitireceği ifade etti.

Fırat EDAŞ tarafından yapılan açıklamada kampanyanın 31 Ekim 2018 Çarşamba günü mesai bitiminde sona ereceği, hiçbir şekilde uzatılmayacağı ve tekrar edilmeyeceği vurgulandı.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin belirlenen tarihe kadar Fırat EDAŞ’ın Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerindeki müşteri merkezlerine başvurmaları gerektiğine dikkat çekildi.

Haber: Mehmet Selim Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN