• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

BOĞLAN-DER’İN BÜRO AÇILIŞI YAPILDI

2 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3588 defa okundu.
BOĞLAN-DER’İN BÜRO AÇILIŞI YAPILDI

Yakın zamanda açılıp faaliyetlere başlayan Boğlan Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışı yapıldı. Açılışa Dernek yöneticileri Boğlan Mahallesi sakinleri ve Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız katıldı.

Boğlan Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışı yapıldı. Yakın zamanda kuruluşu yapılıp faaliyetlerine başlayan Solhan Boğlan Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin açılışına Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İl Genel Meclisi Üyesi Halim İlkyaz, Boğlan-Der Başkanı Oğuz Öztürk ve dernek üyeleri tarafından dernek bürosunun açılışı yapıldı.

Boğlan-Der’in amacının ihtiyaç sahiplerine ulaşmak olduğunu belirten Oğuz Öztürk, ”Derneğimizin amacı: öncelikle mahallemizde bulunan ihtiyaç sahiplerini tespit etmek ve elbirliği ile ihtiyaçlarını karşılamaktır. Biz mahalle halkı olarak çıktığımız bu yolda üzerimize düşeni layığıyla yapıp mahallemizde ve ilçemizde tek bir ihtiyaç sahibi kalmayana kadar çalışarak, yardımlaşma ruhunu herkese aşılayacağız inşallah. Nihayetinde bugünde derneğimizin büro açılışını Belediye Başkanımız ve İl Genel Meclisi Üyemizle birlikte gerçekleştirdik. Katılımlarından ötürü herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN