• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

BİNTSO’DAN 120 ÖĞRENCİYE GİYİM YARDIMI

28 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1044 defa okundu.
BİNTSO’DAN 120 ÖĞRENCİYE GİYİM YARDIMI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince (TOBB) tarafından Bingöl’e 600 öğrenciye dağıtılmak üzere giyim yardımı gönderildi. Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası tarafından dağıtılan giyim yardımı Solhan’da 120 öğrenciye ulaştırıldı.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Solhan’da 120 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince (TOBB) Bingöl’e gönderilen giyim yardımı, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası tarafından öğrencilere dağıtılmak üzere Bingöl Merkez’de İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilirken Solhan’da ise, BİNTSO Yönetim Kurulu Üyesi Sebahattin İslamoğlu ile Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Eğitim Uzmanı Basri Avcı tarafından okullara dağıtıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, her yıl kış öncesi ihtiyaç sahibi öğrenciler için yaptığı giyim yardımını bu yıl da sürdürdü.

TOBB tarafından öğrencilere dağıtılmak üzere gönderilen giyim malzemeleri, Bingöl TSO Başkanı Mahmut Ayas ve yönetim kurulu üyeleri tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’e teslim edildi. Ayakkabı ve montlardan oluşan giyim yardımı, ihtiyaç sahibi 600 öğrenciye dağıtılmaya başlandı.

Solhan’a 120 öğrenci için gönderilen ayakkabı ve montlar, BİNTSO Yönetim Kurulu Üyesi Sebahattin İslamoğlu ile Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Eğitim Uzmanı Basri Avcı tarafından İMKB Arakonak Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, Yeşilova İmam Hatip Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, 28 Ağustos Ortokulu ve Solhan Gençlik Merkezi bünyesindeki öğrencilere dağıtıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN