• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA SAĞLIK MUAYENESİ YAPILDI

28 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3301 defa okundu.
BELEDİYE ÇALIŞANLARINA SAĞLIK MUAYENESİ YAPILDI

Solhan Belediyesi bünyesinde çalışan personellere iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında periyodik sağlık muayenesi yapıldı. Muayeneye Başkan Yıldız da katılırken kurum olarak personellere tedbir amaçlı sağlık taraması gerçekleştirdiklerini belirtti.

Solhan belediyesi çalışanlarına tedbir amaçlı periyodik sağlık uygulaması yapıldı.

Solhan Belediye Başkanlığı tarafından 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız öncülüğünde  belediye çalışanlarına Periyodik Sağlık muayenesi yapıldı.

Periyodik Sağlık Muayenesi kapsamında Akciğer filmi, odiometre,Solunum fonksiyon testi(SFT), Elektro kardioğrafi (EKG), Kan tetkikleri vb. muayeneler  iş yeri hekimi kontrolünde yapıldı.

Program kapsamında Belediye İş Güvenliği Uzmanı Mustafa Güler,  iş sağlığı ve güvenliği hakkında bilgi verdi.

Muayeneye katıldıktan sonra açıklamalarda bulunan Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, “İş sağlığı ve güvenliği kapsamında biz de personelimizi sağlık taramasından geçirdik. Amacımız; çalışan personelimizin sürekli sağlığını düşünmek ve bu anlamda da bugün gerçekleştirdiğimiz bu tarama sonucunda sağlık açısından her hangi bir sıkıntısı olan çalışanımızın da tedavisinin daha iyi şartlarda yapılması. İnşallah bir sıkıntı yoktur ama olası böyle bir durumda ön tedbir amaçlı kurum olarak personelimize sağlık taraması gerçekleştirdik. Katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Rabbim bütün çalışanlarımıza ve islam alemine sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam nasip etsin inşallah.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN