• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

BAYAR’IN “OKUL YÖNETİMİ & VELİ KATILIMI” ÇIKTI

23 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1597 defa okundu.
BAYAR’IN “OKUL YÖNETİMİ & VELİ KATILIMI” ÇIKTI

“Okul Yönetimi & Veli Katılımı” kitabı yazarı eğitimci Bayar, “Okul Yönetimi & Veli Katılımı” kitabımızın ilk baskı elimize ulaştı, elhamdülillah. Şu aşamada online olarak sadece kitapyurdu üzerinden (bit.ly/ferhatbayar) adresinden sipariş verilmektedir. Solhan’da da Özlem Kitap Kırtasiye’de kitabımız satışa sunulmuştur.” dedi.

Solhan’da yıllardır okul idareciliği yapan ve Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlköğretim Kurumu Müdürü olarak görevine devam eden, sivil toplum kuruluşlarında görev yapan ve bazı projelere de sivil toplum gönüllüsü olarak katkı sunan eğitimci Ferhat Bayar’ın kaleme aldığı “Okul Yönetimi & Veli Katılımı” kitabı satışa sunuldu.

“Okulda başarılı bir sürecin gerçekleşebilmesi için öğretmen, yönetici ve velilere önemli görevler düşmektedir. Bu üç grubun uyumu, öğrencinin başarısını arttırmakta ve pozitif okul iklimini oluşturmaktadır.” deyip kitap temini hakkında bilgi veren Bayar, “OKUL YÖNETİMİ & VELİ KATILIMI” kitabımızın ilk baskı elimize ulaştı, elhamdülillah. Şu aşamada online olarak sadece kitapyurdu üzerinden (bit.ly/ferhatbayar) adresinden sipariş verilmektedir. Ancak, siz değerli dostlardan gelen yerel temin noktası talebi doğrultusunda, Solhan ilçemizde yerel temin noktası olarak “ÖZLEM KİTAP & KIRTASİYE” belirlenmiştir. Kitabı an itibariyle temin edebilirsiniz. Yakın zamanda Bingöl il merkezinde de temin noktaları oluşturulacaktır. Sevgi ve saygı ile…” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN