• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

BAŞKAN YILDIZ, VOLEYBOLCULARI KABUL ETTİ

9 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
425 defa okundu.
BAŞKAN YILDIZ, VOLEYBOLCULARI KABUL ETTİ

Okul sporları faaliyetleri kapsamında önemli başarılar elde eden Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi erkek voleybol takımı ve Solhan Yatılı Bölge Okulu yıldızlar erkek voleybol takımları Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’ı ziyaret ettiler. Başkan Yıldız takımları tebrik ederek başarının devamını diledi.

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi erkek voleybol takımı ve Solhan Yatılı Bölge Okulu yıldızlar erkek voleybol takımlarını ağırladı.

2019-2020 Sezonu Faaliyet Programı kapsamında Bingöl’de yapılan müsabakalarda Genç Erkekler Voleybol İl birincisi olup bölge müsabakalarında Bingöl’ü temsilen grubunda ikinci olarak turnuvaya veda eden Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi erkek voleybol takımı ve Malatya ilinde oynanan okul sporları yıldız erkekler voleybol karşılaşmalarında Bingöl’ü temsilen katılan ve rakiplerini mağlup ederek Türkiye yarı final müsabakalarında oynama hakkı kazanan Solhan Yatılı Bölge Okulu yıldızlar erkek voleybol takımı Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Yıldız’ı ziyaret eden Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi erkek voleybol takımına okul müdürü Ferzende Açan ve okul müdür yardımcısı Ayhan Türel eşlik ettiler.

Ziyaret ile ilgili Solhan Belediyesi sosyal medya hesabından şu açıklamaya yer verildi. “Voleybol müsabakalarında il birincisi olan, Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi erkek voleybol takımı, Belediye Başkanımız Abdulhakim Yıldız’ı makamında ziyarette bulundular. Başta okul müdürümüz Ferzende Açan, okul müdür yardımcısı Ayhan Türel ve gururlarımız olan sevgili gençlerimize bu güzel ve nazik ziyaretlerin dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.”

Solhan Yatılı Bölge Okulu yıldızlar erkek voleybol takımına ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Okul Müdürü Muhittin Telci ve Müdür Başyardımcısı Abdullah Abrak eşlik etti.

Belediyenin sosyal medya hesabında Yıldız voleybolcuların ziyareti ile ilgili şu ifadelere yer verildi: “Türkiye yarı finallerine çıkan Solhan Yatılı Bölge Okulu yıldızlar erkek voleybol takımı, Belediye Başkanımız Sayın Abdulhakim Yıldız’ı ziyarette bulundular. Bu güzel ziyaretlerinden dolayı başta Milli Eğitim Müdür’ümüz Ali İhsan Yanılmaz, Okul Müdür’ümüz Muhittin Telci, Öğretmenlerimiz ve gururumuz olan gençlerimize teşekkür eder, zirveye ulaşmalarını temenni ederiz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN