• Dolar Alış / Satış: 5.54 / 5.55
  • Euro Alış / Satış: 6.141 / 6.152
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

AYIN DEĞERİ; 15 TEMMUZ

1 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1033 defa okundu.
AYIN DEĞERİ; 15 TEMMUZ

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğünün hazırladığı ‘Detay’ projesi kapsamında 2018-2019 Ders Yılı Ekim ayı değeri olan ‘15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü’ programı düzenlendi.

Solhan Kız Anadolu Lisesi tarafından ‘15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü’ programı düzenlendi.

Solhan Kız Anadolu Lisesi tarafından Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğünün hazırladığı ‘Detay’ projesi kapsamında 2018-2019 Ders Yılı Ekim ayı değeri olan ‘15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü’ programı düzenlendi. Program öncesinde ‘15 Temmuz Demokrasi Zaferi’ adlı Fotoğraflar sergilendi.

Solhan Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İstiklal marşıyla başlayan program, sırasıyla Kur’anı Kerim, 15 Temmuz’u anlatan sinevizyon gösterisi, 30 kuş adlı şiirin okunması, günün anlam ve önemini anlatan sinevizyon gösterimi, öğrencilerin canlandırdığı oratoryo gösterisi ile devam etti.

Program, “Bu silahlı darbe girişiminin başarısızlığa uğratılmasıyla, Türkiye artık yeni bir döneme girmiştir. Bu güzel ülke, artık 15 Temmuz öncesinden daha güçlüdür.15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Gazilerimize acil şifalar diliyoruz. 15 Temmuz Demokrasi Zaferimiz kutlu olsun.” ifadeleri ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN