• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

AYDAL’DAN İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

4 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4533 defa okundu.
AYDAL’DAN İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aydal, Muş, Bitlis ve Bingöl ziyaretleri programı kapsamında Solhan İlçe teşkilatını da ziyaret ederek partililer ile bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanı Prof. Dr. Doğan Aydal, Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

17 Kasım 2019 günü Ankara’da yapılacak Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Kongre öncesi teşkilat ziyaretlerine devam eden ve halk ile kucaklaşma programları icra eden Aydal’a yardımcısı Onur Arvas ile Bölge Başkanlarından Sadık Çat eşlik ettiler.

31 Ekim 2019 günü Muş İl Başkanlığı ziyareti ve akabinde esnaf ziyaretleri ile vatandaşlar ile kucaklaşan Aydal, 1 Kasım 2019 günü ise Bitlis İl başkanlığı ziyareti ve akabinde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlar ile bir araya geldi. 2 Kasım 2019 günü Bingöl il programı öncesi Solhan İlçe Teşkilatını ziyaret eden Aydal, çalışmalar hakkında kısa bilgi verdi.

Vatandaşlar ile bir araya gelmenin önemli olduğunu ve bu ziyaretlerde vatandaşları samimi olarak kucaklaşmanın gerektiğini belirten Aydal, “Vatandaşı kucaklarken o sıcaklığı hissetmeli senden, ki gelecekte sen de o adamı tanıyasın o da seni tanısın. İnşaallah iktidar olacağız, biz buna inanıyoruz. Ailenizde ve çevrenizde kimler varsa artık Ak Parti’nin bittiğine inanın. Şu Bitlis’te 3 gün daha kalsak Ak Parti diye bir şey kalmaz. Muş’ta da hakeza. Kendinize güvenin ve halka dokunun. Halka dokunulmuyorsa başarılı olunmuyor. Tamam başkanımızın soyadı, geçmişi, partimizin geçmişi çok güzel ama bunu ayakta tutacak olan biziz. Dolayısıyla değerlerimizi ön plana çıkaracağız. Özellikle genç kuşaklar lütfen okuyun, partiler bir şeyler yayımlıyor. Videolarımızı izleyin bakın Prof. Dr. Doğan Aydal ne diyor? Bunlar parti politikası olarak Sayın Erbakan tarafından kullanılıyor zaten. Bundan sonra etrafa yaymaya çalışın. Solhan önemli bir yer, Erbakan hocamızın sevdiği bir yer olduğunu biliyorum. Ama diğer yandan birim zamanda daha çok kişiye rastlayacağımız yer Bingöl’dür. O yüzden Bingöl’e gideceğiz.” diyerek katılımcılardan helallik dileyip ilçeden ayrıldı.

Solhan’dan sonra Bingöl’e geçen Aydal ve beraberindekiler burada esnaf ziyaretlerinde bulunup parti mensupları ile bir araya geldi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN